2015/16

Licealiada
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki
Igrzyska Dzieci
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki

Piłka siatkowa dziewcząt

Grupa A

SP 10 – SP 15     2:1 (15:7, 5:15, 15:5)

Tabela
1. SP 10        awans do finału
2. SP 15
3. SP Ochla     (nie stawiła się na turniej)

Grupa B

SP Przylep – SP 14    1:2 (11:15, 15:5, 5:15)
SP 14 – SP 5        2:0 (15:7, 15:8)
SP 5 – SP Przylep    0:2 (0:15, 4:15)

Tabela
1. SP 14        awans do finału
2. SP Przylep
3. SP 5

Grupa C

SP 11 – SP 22     2:1 (15:9, 13:15, 15:9)
SP 22 – SP 18    0:2 (10:15, 6:15)
SP 18 – SP 11    1:2 (11:15, 16:14, 9:15)

Tabela
1. SP 11    6 pkt.    4:2        awans do finału
2. SP 18    4 pkt.     3:2
3. SP 22     1 pkt.    1:4

Grupa D

SP 8 – SP Zawada    0:2 (10:15, 15:17)

Tabela
1. SP Zawada        awans do finału
2. SP 8
3. SP 1         (nie stawiła się na turniej)

Finał dziewcząt

SP 10 – SP 14         2:1 (18:16, 9:15, 15:9)
SP 14 – SP 11        2:0 (15:3, 15:13)
SP 11 – SP Zawada    0:2 (11:15, 15:17)
SP Zawada – SP 10    1:2 (16:14, 14:16, 7:15)
SP 14 – SP Zawada    1:2 (15:13, 17:19, 13:15)
SP 10 – SP 11        2:0 (15:6, 15:10)

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

MiejsceSzkołaPunkty
1  Szkoła Podstawowa nr 1021
2  Szkoła Podstawowa Zawada18
3  Szkoła Podstawowa nr 1416
4  Szkoła Podstawowa nr 1115
5-8  Szkoła Podstawowa nr 1514
5-8  Publiczna Szkoła Podstawowa Przylep14
5-8  Szkoła Podstawowa nr 1814
5-8  Szkoła Podstawowa nr 814
9-10  Szkoła Podstawowa nr 510
9-10  Szkoła Podstawowa nr 2210
 

Piłka siatkowa chłopców

Grupa A

SP 14 – SP 18            1:2 (13:15, 15:8, 8:15)
SP 18 – SP Zawada    2:0 (16:14, 15:10)
SP Zawada – SP 14    0:2 (11:15, 7:15)

Tabela
1. SP 18                   6 pkt.    4:1    awans do finału
2. SP 14                   4 pkt.    3:2
3. SP Zawada           0 pkt.    0:4

Grupa B

SP 11 – SP Przylep    1:2 (1:15, 15:0, 8:15)
SP Przylep – SP 10    2:1 (15:8, 0:15, 16:14)
SP 10 – SP 11            2:1 (15:13, 10:15, 15:10)

Tabela
1. SP Przylep    6 pkt.    4:2    awans do finału
2. SP 10            4 pkt.    3:3
3. SP 11            2 pkt.    2:4

Grupa C

SP 5 – SP Ochla     2:0 (15:10, 15:6)
SP Ochla – SP 1        0:2 (5:15, 12:15)
SP 1 – SP 5        0:2 (9:15, 12:15)

Tabela
1. SP 5            6 pkt.    4:0    awans do finału
2. SP 1            3 pkt.    2:2
3. SP Ochla     0 pkt.    0:4

Grupa D

SP Drzonków – SP 8        0:2 (5:15, 10:15)
SP 8 – SP Stary Kisielin    2:0 (15:2, 15:11)
SP 17 – SP Drzonków        2:0 (15:12, 15:8)
SP Stary Kisielin – SP 17    1:2 (10:15, 15:7, 10:15)
SP 17 – SP 8            2:1 (6:15, 15:6, 15:10)
SP Drzonków – SP Stary Kisielin 1:2 (17:15, 7:15, 10:15)

Tabela
1. SP 17                      9 pkt.    6:2    awans do finału
2. SP 8                        7 pkt.    5:2
3. SP Stary Kisielin     4 pkt.    3:5
4. SP Drzonków          1 pkt.    1:6

Finał chłopców

SP 18 – SP Przylep    2:1 (13:15, 15:4, 15:8)
SP Przylep – SP 5    0:2 (13:15, 14:16)
SP 5 – SP 17        2:0 (18:16, 15:7)
SP 17 – SP 18        2:1 (15:5, 3:15, 15:11)
SP Przylep – SP 17    1:2 (9:15, 16:14, 12:15)
SP 18 – SP 5        2:1 (12:15, 15:4, 15:10)

Klasyfikacja końcowa chłopców:

MiejsceSzkołaPunkty
1  Szkoła Podstawowa nr 521
2   Szkoła Podstawowa nr 1818
3  Szkoła Podstawowa nr 1716
4  Publiczna Szkoła Podstawowa Przylep15
5-8  Szkoła Podstawowa nr 1414
5-8  Szkoła Podstawowa nr 1014
5-8  Szkoła Podstawowa nr 114
5-8  Szkoła Podstawowa nr 814
9-12  Publiczna Szkoła Podstawowa Zawada10
9-12  Publiczna Szkoła Podstawowa Ochla10
9-12  Publiczna Szkoła Podstawowa Stary Kisielin10
13  Publiczna Szkoła Podstawowa Drzonków7
Klasyfikacja końcowa chłopców: