2014/15

Licealiada
    Aktualności     Regulamin ogólny     Kalendarz     Badminton     Koszykówka     Lekka atletyka     Piłka ręczna     Piłka siatkowa     Piłka nożna     Szachy     Unihokej     Tenis stołowy     Klasyfikacja     Pliki
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
    Aktualności     Regulamin ogólny     Kalendarz     Badminton     Koszykówka     Lekka atletyka     Piłka ręczna     Piłka siatkowa     Piłka nożna     Szachy     Unihokej     Tenis stołowy     Klasyfikacja     Pliki
Igrzyska Dzieci
    Aktualności     Regulamin ogólny     Kalendarz     Badminton     Koszykówka     Lekka atletyka     Piłka ręczna     Piłka siatkowa     Piłka nożna     Szachy     Unihokej     Tenis stołowy     Klasyfikacja     Pliki

Finał dziewcząt

Wyniki meczów finałowych:
Gim 1 - Gim 2     47:16
Gim 6 - Gim 7     25:15
o III m-ce: Gim 7 - Gim 2     10:32
o I m-ce: Gim 6 - Gim 1     15:57

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
MiejsceSzkołaPunkty
1Gimnazjum nr 115
2Gimnazjum nr 612
3Gimnazjum nr 210
4Gimnazjum nr 79
5-6Gimnazjum nr 58
5-6Gimnazjum nr 108
7Gimnazjum nr 36

 

 

 

 

 

 

Eliminacje dziewcząt

Grupa A

Wyniki meczów:
Gim 7 - Gim 3     30:17
Gim 1 - Gim 5     104:6
Gim 1 - Gim 3     64:11

Grupa B

Wyniki meczów:
Gim 6 - Gim 10   26:14
Gim 4 - Gim 2     16:28
Gim 6 - Gim 2     34:18

Gim 2 - Gim 10   17 :15

Zespół Gim 4 wycofał się z rozgrywek zgodnie z regulaminem.

Klasyfikacja - Grypa B:
1. Gim 6 - awans do finału miejskiego
2. Gim 2 - awans do finał u miejskiego
3. Gim 10

 

Finał chłopców

Wyniki meczów:
Gim 7 - Gim 1     32:40
Gim 4 - Gim 7     60:30
Gim 4 - Gim 1     36:35

Klasyfikacja końcowa chłopców:
MiejsceSzkołaPunkty
1Gimnazjum nr 415
2Gimnazjum nr 112
3Gimnazjum nr 710
4Gimnazjum nr 39
4Gimnazjum nr 29
4Gimnazjum nr 109
5Gimnazjum nr 58
5Gimnazjum nr 68

 

 

 

 

 

 

Eliminacje chłopców

Grupa A

Wyniki meczów:
Gim 3 - Gim 4       24:74
Gim 4 - Gim 5       86:7
Gim 3 - Gim 5       85:18

Klasyfikacja - Grypa A:
1. Gim 4 - awans do finału miejskiego
2. Gim 3
3. Gim 5

Grupa B

Wyniki meczów:
Gim 2 - Gim 1        24:49
Drużyna Gim 9 wycofała się z rozgrywek

Klasyfikacja - Grypa B:
1. Gim 1 - awans do finału miejskiego
2. Gim 2
Gim 9 - nieklasyfikowane

Grupa C

Wyniki meczów:
Gim 10 - Gim 6 45:35
Gim 7 - Gim 10 47:26
Gim 6 - Gim 7 37:47

Klasyfikacja - Grypa C:
1. Gim 7 - awans do finału miejskiego
2. Gim 10
3. Gim 6