Uczniowie VII LO wygrywają Licealiadę w Piłce siatkowej dziewcząt i chłopców

8 marca 2024 r.

W Dzień Kobiet, w hali Uniwersytetu Zielonogórskiego przy ul. Szafrana 6 zakończyły się rozgrywki Szkolnej Ligi Piłki Siatkowej (SLPS) dziewcząt.
W fantastycznych, pełnych emocji zawodach najlepiej zaprezentowały się podopieczne Jarosława Łukaszkiewicza i Tomasza Palucha, czyli drużyna Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego. 2 miejsce zajęła reprezentacja IV Liceum Ogólnokształcącego, prowadzona przez Florentynę Kaczmarek. 3 miejsce przypadło uczennicom V Liceum Ogólnokształcącego (trener Paweł Maciejewski), które w bezpośrednim pojedynku zwyciężyły podopieczne Monika Dobek z CKZiU „Ekonomik”.

Szczegółowe wyniki w zakładce Wyniki
 

11 marca 2024 r.

W hali Uniwersytetu Zielonogórskiego przy ul. Szafrana 6 zakończyły się rozgrywki Szkolnej Ligi Piłki Siatkowej (SLPS) chłopców rozgrywanych w ramach Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
W zawodach najlepiej zaprezentowali się podopieczni Krzysztofa Dobka, czyli drużyna ZSMS, która zwyciężyła nie tracąc seta w turnieju. Drugie miejsce zajęła reprezentacja V LO prowadzona przez Marcina Czajkę, a ostatnie miejsce na podium przypadło CKZiU „Elektronik” (trenerka Sylwia Adamczak).

Szczegółowe wyniki w zakładce Wyniki