HYBRID MMA 4 - NEXT LEVEL

CRS 20 kwietnia 2024

  • 20 kwietnia 2024
  • 18:30
  • Centrum Rekreacyjno-Sportowe ul. Sulechowska 41


Wydarzenie sportowe jakiego Zielona Góra jeszcze nie widziała! Po sportowym i organizacyjnym sukcesie trzech pierwszych gal organizacji Hybrid MMA postanowiliśmy podnieść poprzeczkę jeszcze wyżej i wskoczyć na zupełnie inny level.

Chcemy zaprezentować Wam galę sportów walki jakiej jeszcze nie było!

HYBRID MMA 4- NEXT LEVEL to nie tylko walki zawodników na najwyższym światowym poziomie w formułach takich jak MMA, K1, CAGE BOXING czy BOKS to również emocjonujące starcia celebrytów znanych z pierwszych stron gazet, portali internetowych oraz telewizji.

20 kwietnia na Zielonogórskiej Hali CRS swoje nieprzeciętne umiejętności sportowe zaprezentują między innymi:
Jeden z najlepszych zawodników wagi ciężkiej MMA w Polsce - Michał Andryszak.
Wielokrotny Mistrz Świata w kick-boxingu, niepokonany na zawodowych ringach - Kacper Frątczak.
Na codzień walczący dla organizacji KSW wybitnie utalentowany zawodnik - Wojciech Kazieczko i wielu wielu innych niesamowitych fighterów którzy już nie mogą doczekać wejścia do klatki organizacji Hybrid MMA.
Podczas naszej gali nie zabraknie walk pięknych, znanych z programów rozrywkowych kobiet. W naszej klatce zobaczycie między innymi Dominikę Stosio, Paulinę Szczuc, Wiktorię Stein czy Karolinę Majewską oraz uznawanego za najlepszego trenera „freaków” - Przemka Szyszkę.
Swoje pojedynki na HYBRID MMA 4 mają również stoczyć znany wszystkim z federacji Fame mma Piotr Tyburski - uznawany za jednego z mocniejszych freakfighterow w Polsce. Zobaczymy również Patryka ,,black Panther", Akinyeye,  Jakub „JAY” Wiśniewski oraz Marvina Krucinskiego.
Wszystko to okraszone będzie oprawą muzyczno-świetlną na najwyższym światowym poziomie co sprawi że gala w Zielonej Górze na długo zapadnie w pamięci widzów tego niecodziennego wydarzenia.

Prócz niesamowitych emocji sportowych oraz wyjątkowej oprawy przygotowaliśmy dla Was występy steniczne znanych i cenionych muzyków oraz zaprosiliśmy gości specjalnych z świata sportu i show biznesu z którymi podczas gali będzie można zamienić kilka słów i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

To wszystko a nawet wiecie już 20 kwietnia w Zielonej Górze!
Tego nie można przegapić!