Bilety na mecz z Kosowem w Zielonej Górze

Bilety na mecz z Kosowem w Zielonej Górze dostępne od środy 6 marca br.

Reprezentacja Polski kobiet walczy o awans na Mistrzostwa Europy 2024. W decydującym meczu kwalifikacyjnym Biało-Czerwone zmierzą się z rywalkami z Kosowa. Spotkanie odbędzie się w Hali CRS w Zielonej Górze w niedzielę 7 kwietnia o godz. 18.00. Bilety będą dostępne do kupienia od środy 6 marca od godz. 15.00. Zachęcamy do kibicowania!

Tydzień temu reprezentantki Polski zainaugurowały udział w kwalifikacjach do ME 2024 w domowym meczu przeciwko Danii. Choć w Hali RCS w Lubinie panowała wspaniała atmosfera, Biało-Czerwone przegrały wynikiem 22:26. Kilka dni później Polki musiały uznać wyższość wicemistrzyń Europy także na wyjeździe (31:39).

Losy awansu na czempionat Starego Kontynentu rozstrzygną się zatem w bezpośrednim starciu Polek z Kosowiankami, które wcześnie także dwukrotnie uległy Dunkom (17:44; 19:40). Aby zapewnić sobie bilet na mistrzostwa, Biało-Czerwone muszą w dwumeczu z Kosowem zdobyć więcej punktów lub – w przypadku równej liczby “oczek” – zanotować lepszy bilans bramkowy w meczach bezpośrednich.

Pierwsze spotkanie zaplanowano na czwartek 4 kwietnia w Prisztinie (godz. 20.15), a rewanż odbędzie się trzy dni później w Hali RCS w Zielonej Górze (07.04, godz. 18.00). Nikogo nie trzeba przekonywać zatem, jak ważne spotkanie czeka nasze zawodniczki.

Sprzedaż biletów na mecz rozpocznie się w środę 6 marca od godz. 15.00. Wejściówki będzie można zakupić za pośrednictwem serwisu eventim.pl (TUTAJ/https://www.eventim.pl/). Szczegółowy cennik biletów znajduje się poniżej. Zachęcamy do kibicowania!

Bilety na mecz Polska – Kosowo w Zielonej Górze:
I kategoria – 39 zł, ulgowy - 50%
II kategoria – 29 zł, ulgowy - 50%
III kategoria – 19 zł, ulgowy - 50%

Bilety ulgowe przysługują uczniom, studentom, emerytom i rencistom po okazaniu dokumentu uprawniającego do zniżki.

Dzieciom do lat 7 przysługuje darmowy wstęp bez gwarancji miejsca siedzącego.

Bilety dla osób niepełnosprawnych dostępne są w cenie ulgowej wraz z darmowym biletem dla opiekuna. W celu zakupu biletów dla osób niepełnosprawnych prosimy o kontakt na niepelnosprawni@eventim.pl.

Bilety dla grup zorganizowanych ze szkół i klubów kibica dostępne są w cenie 10 zł. Dla każdej grupy dziesięciu dzieci przysługuje jeden darmowy bilet dla opiekuna. W celu zakupu biletów dla grup zorganizowanych (szkół i klubu kibica) prosimy o kontakt na zamowieniagrupowe@eventim.pl.