Zajęcia "Fitness - Zdrowy kręgosłup" - Zapraszamy

Zdrowy kręgosłup - to program ćwiczeń polecany dla każdego bez względu na wiek czy poziom aktywności fizycznej. Ćwiczenia zapobiegają bólom kręgosłupa i wzmacniają mięśnie posturalne. Ponadto stymulują poprawę postawy ciała, a tym samym wygląd całej sylwetki. Wykorzystywane w zajęciach elementy treningu pilates dodatkowo wzmacniają wewnętrzne mięśnie stabilizujące kręgosłup, poprawiają jego ruchomość i znacząco redukują stres.

Regularne uczęszczanie na takie zajęcia skutkuję likwidacją napięć mięśniowych, poprawą kondycji fizycznej, mobilności stawów, a co za tym idzie zmniejszeniem dolegliwości bólowych pleców.
Zajęcia są doskonałą formą relaksu po ciężkim dniu. Bowiem ćwiczenia wykonywane są powoli, z dużą dokładnością i przy maksymalnym udziale zrównoważonego oddechu.
Na zajęcia zabierz wygodny niekrepujący ruchów strój sportowy oraz matę do ćwiczeń. Na zajęciach ćwiczymy boso, ponieważ na podeszwach stóp znajduje się wiele zakończeń nerwowych odbierających informacje czuciowe przez kontakt z podłożem.

Miejsce:     Salka Baletowa przy Hali Akrobatycznej przy ul. Urszuli 22
Termin:     wtorki i czwartki
Godzina:    17:30
Prowadzący     Marta Opala
Cena:     75 zł/miesiąc, 15 zł /wejście jednorazowe
Bilety i karnety:     Do nabycia u obsługi Hali Akrobatycznej

Pierwsze zajęcia odbędą się w dniu 5.10.2021 r.

Szczegóły zajęć