Piłka siatkowa - Finał Licealiady

26 listopada 2019 r. uczennice i uczniowie zielonogórskich szkół średnich spotkali się w hali Uniwersytetu Zielonogórskiego przy ul. Szafrana 6, aby rozegrać turniej finałowy rozgrywek siatkarskich w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. W turnieju dziewcząt najlepiej zaprezentowała się drużyna LO VII prowadzona przez Tomasza Palucha, która w finale pokonała zespół Pawła Maciejewskiego – LO V. Trzecie miejsce zajęły dziewczęta z LO I zwyciężając LO IV.

Wyniki turnieju finałowego:

Półfinał
LO VII - LO IV        2 : 0 (25-7, 25-13)
LO I - LO V        0 : 2 (11-25, 15-25)
mecz o 3
LO I - LO IV         2 : 0 (26-24, 25-16)
Finał
LO VII - LO V        2 : 0 (25-21, 25-23)

11. Liceum Plastyczne

Również w turnieju chłopców najlepsza okazała się „Siódemka” prowadzona przez Wiktora Zasowskiego, która w finale pokonała III LO Aleksandry Kozłowskiej. Brązowy medal przypadł uczniom Elektronika. którzy zwyciężyli drużynę CKZiU Budowlanka.