Restauracja

Restauracja zapewnia wrażenia nie tylko smakowe ale również wzrokowe. W H2O poczujesz się jak na prawdziwej plaży! Wystrój restauracji został skomponowany tak, by przenieść wszystkich do wodnego świata. Restauracja zachwyci zarówno dorosłych, jak i dzieci! Dodatkowo użytkownicy basenu mogą spędzić miłe chwile na tarasie z widokiem na atrakcje basenowe.

 

   

Restauracja H2O


MiejsceCentrum Rekreacyjno-Sportowe, ul. Sulechowska 41, Zielona Góra
Godziny otwarcia

Poniedziałek - Czwartek: 10.00 - 20.00    

Piątek - Niedziela: 10.00 - 21.00

Informacje dodatkoweLokal podzielony na dwie strefy— suchą i mokrą jest w zasięgu wszystkich klientów Centrum Rekreacyjno-Sportowego.
Dla gości, którzy przebywają w strefie basenowej, dostępna jest tzw. część mokra restauracji, która jest bezpośrednio połączona z basenem.
Bezgotówkowa płatność za pomocą zegarka pozwala na wygodne regulowanie rachunków, a lokalizacja tej strefy na tarasie dodatkowo uprzyjemnia pobyt na basenie. Strefa mokra to pełna oferta gastronomiczna H2O. Dostępne są napoje zimne, gorące, dania obiadowe oraz desery.
Klienci, którzy są poza wydzieloną strefą basenową, restauracja H2O jest jedynym punktem widokowym, z którego obserwować można wodny park.
Inaczej zwana strefa sucha to idealne miejsce na kulinarną regenerację po basenowym wysiłku.
Koncepcja szybkiego serwisu zapewnia sprawną, właściwie natychmiastową obsługę. Restauracja proponuje Państwu szeroki wybór asortymentu, w tym zup, sałatek, dań głównych oraz napojów zimnych i gorących.
Dodatkową opcją obu stref restauracyjnych jest możliwość organizacji urodzin oraz innych imprez okolicznościowych w lokalu.

Dla grup zorganizowanych można zamówić gotowe zestawy obiadowe w atrakcyjnych cenach.
Kontakt

Telefon: 735 292 219

Strona wwwhttp://restauracjah2o.pl/