Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze od października zaprasza na zajęcia:
Aqua aerobik
Aqua aerobik 50+
na basenie w Centrum Rekreacyjno-Sportowym.
To idealna forma aktywności dla każdego – bezpieczna dla stawów, poprawiająca kondycję, wzmacniająca mięśnie i dodająca energii.
Sprzedaż karnetów: od 15 września, godz. 7:00 (w kasach CRS)
Przedsprzedaż: od 10 września, godz. 7:00 – tylko dla osób z aktywnymi karnetami z poprzedniego sezonu (Aqua aerobik – czerwiec, Aqua aerobik 50+ – sierpień).
Podczas przerwy technologicznej (do 19 września) sprzedaż karnetów będzie prowadzona od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 – 15:00.
Liczba miejsc jest ograniczona – warto się pospieszyć!
Od października wskakujemy do wody i łączymy przyjemność z troską o zdrowie.
Deklaracja uczestnictwa w zajęciach Aqua aerobiku



