Za nami emocjonujące Igrzyska Dzieci w piłce ręcznej. Turnieje rozegrano w hali Uniwersytetu Zielonogórskiego.
Najlepszą szkołą turnieju okazała się Katolicka Szkoła Podstawowa, która zwyciężyła zarówno w rywalizacji dziewcząt, jak i chłopców.
Klasyfikacja dziewcząt:
- Katolicka Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa nr 5
- Szkoła Podstawowa nr 18
- Szkoła Podstawowa nr 18
- Szkoła Podstawowa nr 2
- Szkoła Podstawowa nr 5
- Szkoła Podstawowa nr 24
Klasyfikacja chłopców:
- Katolicka Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa nr 29
- Szkoła Podstawowa nr 22
- Szkoła Podstawowa nr 24
- Szkoła Podstawowa nr 29
- Szkoła Podstawowa nr 2
Gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz opiekunom drużyn i życzymy dalszych sportowych sukcesów!











