Skip to main content

Zakończyły się rozgrywki szachowe w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2025–2026.

Organizatorem zawodów był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Zespół Szkół Ekologicznych w Zielonej Górze.

Uczniowie zielonogórskich szkół rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych: Igrzyska Dzieci, Igrzyska Młodzieży Szkolnej oraz Licealiada.

Igrzyska Dzieci

Szkoła Podstawowa nr 1
Szkoła Podstawowa nr 24
Szkoła Podstawowa nr 2

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Szkoła Podstawowa nr 2
Szkoła Podstawowa nr 1
Szkoła Podstawowa nr 24

Licealiada

V Liceum Ogólnokształcące
IV Liceum Ogólnokształcące
I Liceum Ogólnokształcące

Gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz zwycięzcom turniejów za sportową postawę i zaangażowanie!