Posadźmy razem las!

Nadleśnictwo Zielona Góra wraz z Nadleśnictwem Przytok, we współpracy z Polskim Towarzystwem Leśnym, Stowarzyszeniem Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa w Zielonej Górze oraz Zarządem Okręgowym Polskiego Związku Łowieckiego w Zielonej Górze, serdecznie zapraszają mieszkańców Zielonej Góry i okolic do wzięcia udziału w X edycji spotkania plenerowego pn. ,,Posadźmy razem las!”, które odbędzie się 18 kwietnia 2026 roku, w godzinach 10:00-15:00, w okolicach kompleksu rekreacyjnego H2Ochla w Zielonej Górze.

Data
kwi 18 2026
Wygasły
Czas
10:00 - 15:00
Lokalizacja
H2Ochla Kąpielisko
ul. Botaniczna 78, 65-392 Zielona Góra
Kategoria