Bal Sylwestrowy
Tegorocznego Sylwestra spędzimy wspólnie, przemierzając cały świat w jedną magiczną noc!
Przygotujcie swoje paszporty, walizki i… kostiumy z różnych zakątków globu – niech będzie barwnie i wyjątkowo!
Może to być elegancki paryski szyk, afrykański klimat, japońska tradycja lub amerykański luz – wybór należy do Was! ![]()
Na miejscu czeka na Was:
Szwedzki stół z bogatym wyborem przekąsek
Dwie ciepłe zupy do wyboru
Dwa ciepłe dania mięsne oraz bezmięsne do wyboru
Paluszki, chipsy
Możliwość podgrzania własnych posiłków
Barek kawowy z aromatyczną kawą i herbatą oraz coś słodkiego
Napoje: woda, soki, cola
Dodatkowa atrakcja:
Koktajl Bar w stylu Olimpu, gdzie drinki serwować będą sami greccy bogowie!
Nie zapomnijcie więc zabrać drobnych drachm (czyli gotówki
), jeśli chcecie zasmakować boskich mikstur i ambrozji!
O muzyczną podróż dookoła świata zadba nasz DJ Sento, który poprowadzi Was przez kontynenty największych hitów.
Zarezerwujcie miejsce i przygotujcie się na niezapomnianą noc pełną tańca, śmiechu i zabawy!
Istnieje możliwość wniesienia własnego alkoholu.
Startujemy 31 grudnia o 20:00 gdzieś między Nowym Jorkiem a Tokio, czyli na Hali Akrobatycznej na ul.Urszuli 22
Meta o 3:00 w Zielonej Górze
Zapisy przyjmujemy drogą mailową pod adresem 2009sylwester@gmail.com
Cena 250 zl/os
Franek będzie na Was czekał!


