Skip to main content

Za nami Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju dziewcząt i chłopców.

W Unihokeju najlepsi okazali się uczennice i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5.

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

1. Szkoła Podstawowa nr 5

2. Szkoła Podstawowa nr 29

3. Szkoła Podstawowa nr 2

4. Szkoła Podstawowa nr 24

5. Szkoła Podstawowa nr 8

 

Klasyfikacja końcowa chłopców:

1. Szkoła Podstawowa nr 5

2. Szkoła Podstawowa nr 2

3. Szkoła Podstawowa nr 29

4. Szkoła Podstawowa nr 8

5. Szkoła Podstawowa nr 24