Skip to main content

W hali WOSiR w Drzonkowie zakończyły się turnieje Tenisa stołowego dziewcząt i chłopców rozgrywanych w ramach Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

W zawodach najlepiej zaprezentowali się uczniowie  Szkoły Podstawowej nr 24, którzy zwyciężyli  w kategori dziewcząt  i chłopców w Igryskach dzieci i Igrzyskach Młodzieży.
W Licealiadzie  dziewcząt i chłopców zwyciężyło III Liceum Ogólnokształcące.

Gratulujemy!