Rok 2017/18

Licealiada
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki
Igrzyska Dzieci
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki

Wyniki finału dziewcząt

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
MiejsceSzkołaPunkty
1ZSiPKZ16
2III LO13
3ZSB11
4I LO10
5VII LO9
6IV LO8
7ZST7
8V LO6
9ZSE5
10II LO4

 

 

 

 

 

 

Wyniki finału chłopców

Klasyfikacja końcowa chłopców:
MiejsceSzkołaPunkty
1I LO16
2ZSEiS13
3III LO11
4ZST10
5V LO9
6VII LO8
7ZSB7
8ZSE6
9ZSiPKZ5

 

 

 

 

 

 

Wyniki eliminacji dziewcząt

Grupa A:

Wyniki meczów:
ILO  – III LO  7:8
IV LO  – II  LO  8:1
I LO I – IV LO  7:0
III LO  – II LO  7:0
II LO  – I  LO  0:9
III LO  – IV LO   4:1

Tabela:
1. III  LO - 6 pkt 19:8; + 11
2. I LO - 4 pkt 23:8; + 15
3. IV LO - 2 pkt 9:12; - 3
4. II LO - 0 pkt 1:24; - 23
Do finału awansowała drużyna: III Liceum Ogólnokształcące

Grupa B:

Wyniki meczów:
ZSB – ZSE 9:1
VII LO – ZSB 1:2
VII LO – ZSE 7:3

Tabela:
1. ZSB - 4 pkt 11:2 + 9
2. VII LO - 2 pkt 8:5 + 3
3. ZSE - 0 pkt 4:16 - 12
Do finału awansowała drużyna: Zespół Szkół Budowlanych

Grupa C:

Wyniki meczów:
V LO – ZSiPKZ 1:4
ZST – V LO 3:1
ZSiPKZ – ZST 6:0

Tabela:
1. ZSiPKZ 4 pkt 10:1; + 9
2. ZST 2 pkt 3:7; - 4
3. V LO 0 pkt 2:7; - 5
Do finału awansowała drużyna: Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

 

Wyniki eliminacji chłopców

Grupa A:

Wyniki meczów:
LO V – ZSEiS  6:19
ZSEiS – ZSiPKZ 10:0 walkower
ZSiPKZ – LO V 0:10 walkower

Tabela:
1. ZSEiS - 6 pkt 29:6; + 23
2. LO V - 4 pkt 16:19; - 3
3. ZSiPKZ - 0 pkt 0:20; - 20

Na rozgrywki nie stawił się zespół: ZSiPKZ
Do finału awansowała drużyna: Zespołu Szkół Elektrycznych i Samochodowych

Grupa B:

Wyniki meczów:
ZSE – VII LO 2:9
I LO – ZSE 12:6
VII LO – I LO 1:11

Tabela:
1. I LO - 4 pkt 23;:7 + 16
2. VII LO - 2 pkt 10;:13 - 3
3. ZSE - 0 pkt 8;:21 - 13

Do finału awansowała drużyna: I Liceum Ogólnokształcące

Grupa C:

Wyniki meczów:
III LO – ZST 11:7
ZSB – III LO 8:10
ZST – ZSB 11:10

Tabela:
1. III LO - 4 pkt 21:15; + 6
2. ZST - 2 pkt 18:21; - 3
3. ZSB - 0 pkt 18:21; - 3

Do finału awansowała drużyna: III Liceum Ogólnokształcące