2015 - 2016

Licealiada
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki
Igrzyska Dzieci
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki

Eliminacje dziewcząt

Grupa A

VII LO – V LO       9:2 (5:0)
III LO – VII LO      2:7 (1:3)
V LO – III LO         1:2 (0:0)

Tabela:
1. VII LO - 4 pkt.    16:4  +12
2. III LO - 2 pkt.      4:8    -4
3. V LO - 0 pkt  .     3:11  -9

Do finału awansował zespół VII LO

Grupa B

ZSB – ZSEk         3:2 (3:1)
I LO – ZSB          1:3 (1:1)
I LO – ZSEk         5:3 (1:0)

Tabela:
1. ZSB         4 pkt.    6:3      +3
2. I LO         2 pkt.     6:6       0
3. ZSE         0 pkt.     5:8      -3

Do finału awansował zespół Zespołu Szkół Budowlanych.

Grupa C

ZSiPKZ – ZST       4:3 (1:0)
IV LO – ZSiPKZ    5:3 (3:0)
ZST – IV LO          4:11 (2:4)

Tabela:
1. IV LO     4 pkt.    16:7 +9
2. ZSiPKZ     2 pkt.     7:8 -1
3. ZST     0 pkt.     7:15 -8

Do finału awansował zespół IV Liceum Ogólnokształcące

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
MiejsceSzkołaPunkty
1IV LO16
2ZSB13
3VII LO11
4I LO10
5ZSiPKZ9
6V LO8
7ZSE7
8ZST6
9III LO5

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki meczów finałowych:
VII LO - ZSB       4:1 (1:0)
IV LO - VII LO    9:4 (4:2)
ZSB - IV LO        5:1  (1:0)

Eliminacje chłopców

Grupa A

I LO – ZST     6:7 (1:1)
ZSB – I LO    7:5 (5:3)
ZST – ZSB    12:4 (9:0)

Tabela:
1. ZST     4 pkt.    19:10    +9
2. ZSB     2 pkt.    11:17     - 6
3. I LO    0 pkt.    11:14     - 3

Do finału awansowała drużyna: Zespół Szkół Technicznych.

Grupa B

III LO – VII LO 12:5 (7:3)
II LO – III LO 5:13 (1:8)
VII LO – II LO 9:8 (3:5)

Tabela:
1. III LO    4 pkt.    25:10    +15
2. VII LO     2 pkt.    14:20     - 6
3. II LO    0 pkt.    13:22     - 9

Do finału awansowała drużyna: III Liceum Ogólnokształcącego

Grupa C

ZSEiS – IV LO   12:10 (5:7)
ZSEk – V LO     12:9 (5:3)
V LO – ZSEiS    7:14 (4:8)
IV LO – ZSEk    7:13 (4-6)
ZSEk – ZSEiS    11:14 (7:7)
IV LO – V LO    6:14 (3:7)

Tabela:
1. ZSEiS 6 pkt.    40:28    +12
2. ZSEk 4 pkt.     36:30     + 6
3. V LO 2 pkt.     30:25     + 5
4. IV LO 0 pkt.   23:29     - 6

Do finału awansowała drużyna: Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych

Finał

III LO - ZSEiS    7:11 (4:8)
ZSEiS - ZST      10:14 (7:6)
ZST - III LO      12:10 (7:5)

Klasyfikacja końcowa chłopców:
MiejsceSzkołaPunkty
1ZST16
2ZSEiS13
3III LO11
4V LO10
5VII LO9
6ZSB8
7I LO7
8IV LO6
9II LO5