Rok 2016/17

Igrzyska Dzieci
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki
Licealiada
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki

Wyniki finału dziewcząt

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
MiejsceSzkołaPunkty
1I LO16
2ZSB13
3ZST11
4IV LO10
5VII LO9
6III LO8
7ZSE7
8V LO6
9ZSiPKZ5

 

 

 

 

 

Wyniki eliminacji dziewcząt

Grupa A

V LO – ZST       0:10
V LO – IV LO     0:10
ZST – IV LO      5:0

Tabela:
1. ZST       4 pkt 15:0 +15
2. IV LO    2 pkt 10:5 + 5
3. V LO     0 pkt  0:20 - 20
Do finału awansowała drużyna: Zespół Szkół Technicznych

Grupa B

III LO – ZSE  5:4
III LO – ZSB  3:5
ZSE – ZSB  4:4

Tabela:
1. ZSB      3 pkt 9:7 +2
2. III LO   2 pkt 8:9 - 1
3. ZSE      1 pkt 8:9 - 1
Do finału awansowała drużyna: Zespół Szkół Budowlanych

Grupa C

I LO – VII LO          6:2
I LO – ZSiPKZ        10:0
VII LO – ZSiPKZ    10:0

Tabela
1. I LO          4 pkt 16:2 +14
2.  VII LO     2 pkt 10:6 + 4
3.  ZSiPKZ    0 pkt 20:0 - 20
Do finału awansowała drużyna: I Liceum Ogólnokształcące

Wyniki finału chłopców

Klasyfikacja końcowa chłopców:
MiejsceSzkołaPunkty
1ZSEiS16
2I LO13
3III LO11
4ZSE10
5ZSB9
6VII LO8
7ZST7
8ZSiPKZ6
9V LO5
10ZSZ PBO4
11IV LO3

 

 

 

 

 

 

Wyniki eliminacji chłopców

Grupa A

ZSE – ZST   9:6
ZSZ PBO – I LO 4:8
ZSE – ZSZ PBO   9:2
ZST – I LO  6:9
ZST – ZSZ PBO   9:5
I LO – ZSE   7:3

Tabela
1. I LO 6   pkt 24:13 +11
2. ZSE 4   pkt 21:15 + 6
3. ZST 2   pkt 21:23 - 2
4. ZSZ PBO 0 pkt 11:26 - 15
Do finału awansowała drużyna: I Liceum Ogólnokształcące

Grupa B

ZSEiS – VII LO 10:8
VII LO – IV LO 10:0
IV LO – ZSEiS 0:10

Tabela
1. ZSEiS 4 pkt 20:8 +12
2. VII LO 2 pkt 18:10 + 8
3. IV LO 0 pkt 0:20 - 20
Do finału awansowała drużyna: Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych

Grupa C

ZSiPKZ – III LO 3:10
ZSB – V LO 8:7
ZSiPKZ – ZSB 5:9
III LO – V LO 12:9
III LO – ZSB 15:9
V LO – ZSiPKZ 7:10

Tabela
1. III LO 6 pkt 37:21 +16
2. ZSB 4 pkt 26:27 - 1
3. ZSiPKZ 2 pkt 18:26 - 8
4. V LO 0 pkt 23:30 - 7
Do finału awansowała drużyna: III Liceum Ogólnokształcące