Rok 2014/15

Licealiada
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki
Igrzyska Dzieci
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki

Piłka ręczna dziewcząt

Wyniki meczów finałowych:

VII LO - ZSB - 7:6 (5:2)
WODZ - VII LO  - 4:11 (2:8)
ZSB - WODZ - 7:2 (3:1)

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
MiejsceSzkołaPunkty
1VII LO16
2ZSB13
3ZSiPKZ11
4I LO10
5III LO9
6V LO8
7ZST7
8ZSE6

 

 

 

 

 

 

 

Eliminacje

Grupa A

Wyniki meczów:

VII LO - ZSEkon   11:4 (6:1)

Tabela:
1. LO VII - Awans do finału
2. ZSEkon.

Na rozgrywki nie stawił się zespół  IV LO

Grupa B

Wyniki meczów:

III LO - ZSiPKZ  3:3 (1:1)
V LO - III LO   2:2 (2:1)
ZSiPKZ - V LO   3:3 (1:1)

Tabela:
1. ZSiPKZ - Awans do finału
2.  III LO i V LO

Grupa C

Wyniki meczów:

I LO - ZSB    3:4 (1:0)
ZST - I LO    3:4 (2:3)
ZSB - ZST     5:5 (3:3)

Tabela: 
1. ZSB - Awans do finału
2. ILO
3. ZST

Piłka ręczna chłopców

Wyniki meczów finałowych:

I LO - ZSEiS - 13:12 (7:6)
III LO - I LO - 12:13 (8:8)
ZSEiS - III LO - 11:14 (5:7)

Klasyfikacja końcowa chłopców:
MiejsceSzkołaPunkty
1I LO16
2III LO13
3ZSEiS11
4ZSB10
5ZST9
6V LO8
7IV LO7
8ZSE6
9VII LO5

 

 

 

 

 

 

Eliminacje

Grupa A

Wyniki meczów:

VII LO - V LO    7:8 (5:1)
I LO - VII LO      16:15 (10:7)
V LO - I LO         6:13 (4:7)

Tabela

1. I LO - Awans do finału 
2. V LO
3. VII LO

Grupa B

Wyniki meczów:

III LO - ZSEkon.   14:13 (3:8)
ZSB - III LO          15:16 (5:9)
ZSEkon. - ZSB      15:16 (10:10)

Tabela

1. III LO - Awans do finału 
2.  ZSB
3. ZSEkon.

Grupa C

Wyniki meczów:

ZST - IV LO  13:10 (5:4)
ZSEiS - ZST  15:13 (6:6)
IV LO - ZSEiS  17:17 (4:12)

Tabela
1. ZSEiS - Awans do finału 
2. ZST
3. IV LO