Rok 2017/18

Igrzyska Dzieci
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki
Licealiada
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki

Indywidualne Biegi Przełajowe

Indywidualne Biegi Przełajowe - Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
MiejsceSzkołaPunkty
1  VII Liceum Ogólnokształcące16
2  IV Liceum Ogólnokształcące13
3  V Liceum Ogólnokształcące11
4  Zespół Szkół Budowlanych10
5 III Liceum Ogólnokształcące9
Indywidualne Biegi Przełajowe - Klasyfikacja końcowa chłopców:
MiejsceSzkołaPunkty
1  VII Liceum Ogólnokształcące16
2  III Liceum Ogólnokształcące13
3  Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych11
4  IV Liceum Ogólnokształcące10
5  I Liceum Ogólnokształcące9
6  Zespół Szkół Ekonomicznych8
7  Zespół Szkół Technicznych7
8  V Liceum Ogólnokształcące6

 

Sztafetowe Biegi Przełajowe

Sztafetowe Biegi Przełajowe - Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
MiejsceSzkołaPunkty
1  IV Liceum Ogólnokształcące16
2  VII Liceum Ogólnokształcące13
3  I Liceum Ogólnokształcące11
4  III Liceum Ogólnokształcące10
5  Zespół Szkół Budowlanych9
Sztafetowe Biegi Przełajowe - Klasyfikacja końcowa chłopców:
MiejsceSzkołaPunkty
1 Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych16
2 VII Liceum Ogólnokształcące13
3  Zespół Szkół Budowlanych11
4 III Liceum Ogólnokształcące10
5  V Liceum Ogólnokształcące9
6  I Liceum Ogólnokształcące8
7  IV Liceum Ogólnokształcące7
8  Zespół Szkół Technicznych6
9  Zespół Szkół Ekonomicznych5
10  Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego4

 

Indywidualne Mistrzostwa Miasta

Indywidualne Mistrzostwa Miasta - Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
MiejsceSzkołaPunkty
1  VII Liceum Ogólnokształcące16
2  I Liceum Ogólnokształcące13
3  IV Liceum Ogólnokształcące11
4  II Liceum Ogólnokształcące10
5  Zespół Szkół Budowlanych9
6  V Liceum Ogólnokształcące8
7  Zespół Szkół Ekonomicznych7
8  III Liceum Ogólnokształcące6
9  Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego5
Indywidualne Mistrzostwa Miasta - Klasyfikacja końcowa chłopców:
MiejsceSzkołaPunkty
1 VII Liceum Ogólnokształcące16
2  Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych13
3  III Liceum Ogólnokształcące11
4  I Liceum Ogólnokształcące10
5  Zespół Szkół Ekonomicznych9
6  Zespół Szkół Budowlanych8
7  V Liceum Ogólnokształcące7
8  IV Liceum Ogólnokształcące6
9  II Liceum Ogólnokształcące5
10  Zespół Szkół Technicznych4
11  Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego3