Rok 2015/16

Igrzyska Dzieci
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki
Licealiada
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki

Indywidualne Biegi Przełajowe

Indywidualne Biegi Przełajowe - Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
MiejsceSzkołaPunkty
1  VII Liceum Ogólnokształcące16
2  I Liceum Ogólnokształcące13
3  III Liceum Ogólnokształcące11
4  IV Liceum Ogólnokształcące10
5  V Liceum Ogólnokształcące9
6  II Liceum Ogólnokształcące8
7  Zespół Szkół Ekonomicznych7
8  Zespół Szkół Budowlanych6
9  Zespół Szkół Technicznych5
10  Zespół Szkół Plastycznych4
11  Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego3
Indywidualne Biegi Przełajowe - Klasyfikacja końcowa chłopców:
MiejsceSzkołaPunkty
1  III Liceum Ogólnokształcące16
2  VII Liceum Ogólnokształcące13
3  I Liceum Ogólnokształcące11
4  Zespół Szkół Budowlanych10
5  V Liceum Ogólnokształcące9
6  IV Liceum Ogólnokształcące8
7  Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych7
8  Zespół Szkół Technicznych6
9  Zespół Szkół Ekonomicznych5
10  Zespół Szkół Zawodowych PBO4
11  II Liceum Ogólnokształcące3
12  Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego2
13  Zespół Szkół Plastycznych1

Sztafetowe Biegi Przełajowe

Sztafetowe Biegi Przełajowe - Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
MiejsceSzkołaPunkty
1  VII Liceum Ogólnokształcące16
2  I Liceum Ogólnokształcące13
3  III Liceum Ogólnokształcące11
4  V Liceum Ogólnokształcące10
5  Zespół Szkół Budowlanych9
6  Zespół Szkół Ekonomicznych8
7  Zespół Szkół Technicznych7
Sztafetowe Biegi Przełajowe - Klasyfikacja końcowa chłopców:
MiejsceSzkołaPunkty
1  VII Liceum Ogólnokształcące16
2  III Liceum Ogólnokształcące13
3  Zespół Szkół Budowlanych11
4  Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych10
5  Zespół Szkół Ekonomicznych9
6  V Liceum Ogólnokształcące8
7  I Liceum Ogólnokształcące7
8  Zespół Szkół Technicznych6
9  IV Liceum Ogólnokształcące5

Indywidualne Mistrzostwa Miasta

Indywidualne Mistrzostwa Miasta Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkiej Atletyce - Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
MiejsceSzkołaPunkty
1  VII Liceum Ogólnokształcące16
2  I Liceum Ogólnokształcące13
3  Zespół Szkół Ekonomicznych11
4  V Liceum Ogólnokształcące10
5  Zespół Szkół Budowlanych9
6  III Liceum Ogólnokształcące8
7  II Liceum Ogólnokształcące7
8  Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych6
9  ZSiPKZ5
10  IV Liceum Ogólnokształcące4
11  Zespół Szkół Technicznych3
Indywidualne Mistrzostwa Miasta Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkiej Atletyce - Klasyfikacja końcowa chłopców:
MiejsceSzkołaPunkty
1  VII Liceum Ogólnokształcące16
2  Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych13
3  I Liceum Ogólnokształcące11
4  Zespół Szkół Ekonomicznych10
5  III Liceum Ogólnokształcące9
6  V Liceum Ogólnokształcące8
7  Zespół Szkół Budowlanych7
8  II Liceum Ogólnokształcące6
9  IV Liceum Ogólnokształcące5
10  ZSiPKZ4
11  Zespół Szkół Technicznych3