Rok 2014/15

Igrzyska Dzieci
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki
Licealiada
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki

Indywidualne Biegi Przełajowe

Indywidualne Biegi Przełajowe - Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
MiejsceSzkołaPunkty
1  VII Liceum Ogólnokształcące16
2  I Liceum Ogólnokształcące13
3  IV Liceum Ogólnokształcące11
4  III Liceum Ogólnokształcące10
5  Zespół Szkół Ekonomicznych9
6  V Liceum Ogólnokształcące8
7  II Liceum Ogólnokształcące7
8  Zespół Szkół Budowlanych6
9  Zespół Szkół Technicznych5
10  Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego4
11  Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych3
Indywidualne Biegi Przełajowe - Klasyfikacja końcowa chłopców:
MiejsceSzkołaPunkty
1  VII Liceum Ogólnokształcące16
2  Zespół Szkół Budowlanych13
3  III Liceum Ogólnokształcące11
4  V Liceum Ogólnokształcące10
5  Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych9
6  Zespół Szkół Ekonomicznych8
7  Zespół Szkół Technicznych7
8  I Liceum Ogólnokształcące6
9  IV Liceum Ogólnokształcące5
10  II Liceum Ogólnokształcące4
11  Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego3

Sztafetowe Biegi Przełajowe

Sztafetowe Biegi Przełajowe - Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
MiejsceSzkołaPunkty
1  VII Liceum Ogólnokształcące16
2  I Liceum Ogólnokształcące 13
3  V Liceum Ogólnokształcące11
4  III Liceum Ogólnokształcące10
5  Zespół Szkół Ekonomicznych9
6  Zespół Szkół Budowlanych8
Sztafetowe Biegi Przełajowe - Klasyfikacja końcowa chłopców:
MiejsceSzkołaPunkty
1  VII Liceum Ogólnokształcące16
2  III Liceum Ogólnokształcące13
3  Zespół Szkół Budowlanych11
4  Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych10
5  I Liceum Ogólnokształcące9
6  Zespół Szkół Technicznych8
7  V Liceum Ogólnokształcące7
8  Zespół Szkół Ekonomicznych6

Indywidualne Mistrzostwa Miasta

Indywidualne Mistrzostwa Miasta Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkiej Atletyce - Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
MiejsceSzkołaPunkty
1  VII Liceum Ogólnokształcące16
2  I Liceum Ogólnokształcące13
3  Zespół Szkół Ekonomicznych11
4  III Liceum Ogólnokształcące10
5  V Liceum Ogólnokształcące9
6  Zespół Szkół Budowlanych8
7  II Liceum Ogólnokształcące7
8  IV Liceum Ogólnokształcące6
9  Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego5
10  Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych4
11  Zespół Szkół Technicznych3
Indywidualne Mistrzostwa Miasta Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkiej Atletyce - Klasyfikacja końcowa chłopców:
MiejsceSzkołaPunkty
1  VII Liceum Ogólnokształcące16
2  Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych13
3  III Liceum Ogólnokształcące11
4  I Liceum Ogólnokształcące10
5  Zespół Szkół Budowlanych9
6  V Liceum Ogólnokształcące8
7  Zespół Szkół Ekonomicznych7
8  Zespół Szkół Technicznych6
9  II Liceum Ogólnokształcące5
10  IV Liceum Ogólnokształcące4
11   Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego3