Rok 2014/15

Igrzyska Dzieci
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki
Licealiada
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki

Koszykówka dziewcząt - Finał

Wyniki meczów:
V LO - VII LO    38:20
ZSB - III LO        0:20 (vo)
VII LO - ZSB      20:0  (vo)
V LO - III LO      24:35

Klasyfikacja końcowa:

sceSzkołaPunkty
1III LO16
2V LO13
3VII LO11
4ZSB10
5I LO9
5ZSE9
6IV LO8

 

 

 

 

 

 

Koszykówka dziewcząt - Eliminacje

Grupa A:

Wyniki meczów:

I LO - ZSB      43:34
V LO - I LO    48:30
ZSB - V LO    39:37

Klasyfikacja końcowa  - Grupa A:

1. V LO - awans do finału miejskiego
2. ZSB - awans do finału miejskiego
3. I LO

Drużyna II LO wycofała się z rozgrywek zgodnie z regulaminem.  Rozgrywki w dniu 27.11.2014 zostały odwołane.

Grupa B:

Wyniki meczów:

III LO - VII LO    39:32
ZSEkon - IV LO   41:26
III LO - IV LO     36:12

VII LO - ZSEkon 49:27
LO III - ZSEkon 67:26
LO IV - VII LO 16:50

Klasyfikacja końcowa  - Grupa B:

1. LO III - awans do finału miejskiego
2. VII LO - awans do finału miejskiego
3. ZSEkon
4. LO IV

Uwaga!  Zawody z dnia 17.12.2014 r. (finał SPG dziewcząt) zostały przeniesione na inny termin.

Koszykówka chłopców - Finał

Wyniki meczów:
VII LO - V LO     58:45
III LO - V LO      45:44
VII LO - III LO   41:25

Klasyfikacja końcowa chłopców:
MiejsceSzkołaPunkty
1VII LO16
2III LO13
3V LO11
4ZSB10
4ZSE10
4ZST10
5ZSEiS9
5IV LO9
6I LO8

 

 

 

 

 

 

 

 

Koszykówka chłopców - Eliminacje

Grupa A:

Wyniki meczów:

VII LO - IV LO   93:11
VII LO - ZST      82:34
ZST - IV LO       69:28

Klasyfikacja końcowa  - Grupa A:

1. VII LO - awans do finału miejskiego
2. ZST
3. LO IV

Grupa B:

Wyniki meczów:

III LO - ZSEkon     67:32

Drużyna ZSZ PBO nie stawiła się na rozgrywki bez podania przyczyny. Dyskwalifikacja na rok szkolny 2014/15 oraz 2015/16

Grupa C:

Wyniki meczów:

LO I - ZSB       38:28
ZSEiS - V LO  47:70
I LO - V LO     60:61

ZSB - V LO     38:47
I LO - ZSEiS   7:32
ZSB - ZSEiS   36:32

Klasyfikacja końcowa  - Grupa C:

1. V LO - awans do finału miejskiego
2. ZSEiS
3. ZSB
4. I LO