Rok 2015/16

Igrzyska Dzieci
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki
Licealiada
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki

Wyniki eliminacji dziewcząt

Grupa A

III LO - I LO        9 :36
IV LO - I LO      26 :36
III LO - IV LO    26:46

Drużyna ZSB nie stawiła się na zawody bez podania przyczyny. Kara zgodnie z regulaminem: DYSKWALIFIKACJA na sezon 2016/17.

Klasyfikacja:
1. I LO - awans do finału miejskiego
2. IV LO - awans do finału miejskiego
3. LO III

Grupa B

LO V - ZSEkon     8:60
VII LO - LO V      37:13
VII LO - ZSEkon      46:21

Klasyfikacja:
1. VII LO - awans do finału miejskiego
2. ZSEkon - awans do finału miejskiego
3. LO V

Zespół LO II nie stawił się na zawody bez podania przyczyny - DYSKWALIFIKACJA na rok szkolny 2016/17.

Wyniki meczów finałowych:

LO I - ZSEkon       26:33
LO IV - VII LO     12:40
mecz o III m-ce
LO I - LO IV          35:18
mecz o I m-ce
ZSEkon - VII LO       13:32

Bardzo niesportowo i niekoleżeńsko, niestety, zachowały się zawodniczki z LO IV oraz LO I, które nie uczestniczyły w dekoracji medalistek i zakończeniu rozgrywek Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
MiejsceSzkołaPunkty
1VII LO16
2ZSE13
3I LO11
4IV LO10
5-6III LO9
5-6V LO9

 

 

 

 

Wyniki eliminacji chłopców

Grupa A

ZSEkon - VII LO        52:57
VII LO - ZST      84:23
ZST - ZSEkon   41:56

Klasyfikacja
1. VII LO - awans do finału miejskiego
2. ZSEkon - udział w turnieju barażowym o prawo gry w finale miejskim
3. ZST

Grupa B

III LO - IV LO 64:37
ZSEiS - IV LO 51:48
III LO - ZSEiS 63:56

Klasyfikacja

1. III LO - awans do finału miejskiego
2. ZSEiS - udział w turnieju barażowym o udział w finale miejskim
3. IV LO

Grupa C

I LO - II LO   69:20
V LO V - ZSB   34:27
V LO - II LO   38:40

LO I - LO V   64:15
LO II - ZSB   18:35
LO I - ZSB    49:23

Klasyfikacja:

1. LO I - awans do finału miejskiego
2. ZSB - udział w turnieju barażowym prawo gry w finale miejskim
3. LO V
4. LO II

Wyniki turnieju barażowego o prawo gry w finale miejskim:

ZSEkon - ZSEiS     34:37
ZSB - ZSEiS           44:51
ZSEkon - ZSB        50_33

Klasyfikacja:

 1. ZSEiS - awans do finału miejskiego
 2. ZSEkon
 3. ZSB

Wyniki meczów finałowych:

ZSEiS - III LO     17:72
I LO - ZSEiS    50:37
VII LO - III LO     56:37

Klasyfikacja końcowa chłopców:
MiejsceSzkołaPunkty
1VII LO16
2III LO13
3I LO11
4ZSEiS10
5-6ZSE9
5-6ZSB9
7-9ZST7
7-9IV LO7
7-9V LO7
10II LO4