Rok 2016/17

Igrzyska Dzieci
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki
Licealiada
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki

Wyniki finału dziewcząt

MiejsceSzkołaPunkty
1  Szkoła Podstawowa nr 1021
2  Szkoła Podstawowa nr 118
3  Szkoła Podstawowa nr 1116
4  Szkoła Podstawowa nr 1415
5-6  Szkoła Podstawowa nr 814
5-6  Szkoła Podstawowa nr 1714
7-8  Szkoła Podstawowa nr 1812
7-8  Szkoła Podstawowa nr 2412

Wyniki eliminacji dziewcząt

Grupa A

SP-10 – SP-8 2:0 /15;11, 15;5/
SP-10 – SP-18 2:0 /15:8,15:6/
SP-8 – SP-18 2:0 /15:7,15:9/

Tabela:
1.SP-10 6 pkt. 4:0 - awans do finału miejskiego
2.SP-8 3 pkt. 2:2
3.SP-18 0 pkt. 0-4

Grupa B

SP-1 – SP-28 2:0 walkower
SP-1 – SP-26 2:0 walkower
Do finału miejskiego awansował zespół SP-1.
Szkoły SP-26 i SP-28 nie stawiły się na zawody i nie zostaną sklasyfikowane.

Grupa C

SP-14 – SP-24 2:1 /6:15,15:11,15:7/
SP-14 – SP-17 2:1 /10:15,15:8,15:3/
SP-17 – SP-24 2:1 /14:16,15:7,15:10/

Tabela:
1. SP-14 6 pkt. 4:2 – awans do finału miejskiego
2. SP-17 4 pkt. 3:3
3. SP-24 2 pkt. 2:4

Grupa D

SP-11 – SP-22 2:0 walkower
SP-11 – SP-25 2:0 walkower
Do finału miejskiego awansował zespół SP-11.
Szkoły SP-22 i SP-25 nie stawiły się na zawody i nie zostaną sklasyfikowane

Wyniki eliminacji chłopców

MiejsceSzkołaPunkty
1  Szkoła Podstawowa nr 1021
2  Szkoła Podstawowa nr 818
3  Szkoła Podstawowa nr 1816
4  Szkoła Podstawowa nr 1115
5-7  Szkoła Podstawowa nr 1514
5-7  Szkoła Podstawowa nr 1414
5-7  Szkoła Podstawowa nr 114
8-10  Szkoła Podstawowa nr 2711
8-10  Szkoła Podstawowa nr 2411
8-10  Szkoła Podstawowa nr 1711

Wyniki eliminacji chłopców

Grupa A

SP 15 – SP 8          0:2 (9:15, 4:15)
SP 8 – SP 27          2:0 (15:12, 15:7)
SP 27 – SP 15        1:2 (15:8, 11:15, 10:15)

Tabela
1. SP 8          6 pkt.    4:0    awans do finału
2. SP 15        3 pkt.    2:3
3. SP 27        1 pkt.    1:4

Grupa B

SP 18 – SP 14        2:0 (15:10, 16:14)
SP 14 – SP 24        2:0 (15:10, 15:13)
SP 24 – SP 18        0:2 (12:15, 12:15)

Tabela
1. SP 18        6 pkt.    4:0    awans do finału
2. SP 14        3 pkt.    2:2
3. SP 24        0 pkt.    0:4

SP 22 nie stawiła się na zawody i nie zostanie sklasyfikowana.

Grupa C

SP 17 – SP 1          1:2 (6:15, 15:11, 12:15)
SP 1 – SP 11          0:2 (7:15, 10:15)
SP 11 – SP 17        2:1 (15:9, 10:15, 17:15)

Tabela
1. SP 11        6 pkt.    4:1    awans do finału
2. SP 1          3 pkt.    2:3
3. SP 17        1 pkt.    2:4

Grupa D

SP 10 – SP 26        2:0 (15:0, 15:0)
SP 10 – SP 25        2:0 (15:0, 15:0)

Tabela
1. SP 10        6 pkt.    4:0    awans do finału

SP 25 – zgłoszona rezygnacja z udziału w rozgrywkach
SP 26 nie stawiła się na zawody i nie zostanie sklasyfikowana.