2016/17

Licealiada
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki
Igrzyska Dzieci
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki

Sztafetowe Biegi Przełajowe

Sztafetowe Biegi Przełajowe - Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
MiejsceSzkołaPunkty
1  Szkoła Podstawowa nr 121
2  Szkoła Podstawowa nr 1018
3  Szkoła Podstawowa nr 1716
4 Szkoła Podstawowa nr 1815
5  Szkoła Podstawowa nr 2114
6  Szkoła Podstawowa nr 2613
7  Szkoła Podstawowa nr 1112
8  Szkoła Podstawowa nr 811
9  Szkoła Podstawowa nr 1410
10  Szkoła Podstawowa nr 59
Sztafetowe  Biegi Przełajowe - Klasyfikacja końcowa chłopców:
MiejsceSzkołaPunkty
1  Szkoła Podstawowa nr 1821
2  Szkoła Podstawowa nr 1018
3  Szkoła Podstawowa nr 1116
4  Szkoła Podstawowa nr 1415
5  Szkoła Podstawowa nr 1714
6  Szkoła Podstawowa nr 2113
7  Szkoła Podstawowa nr 812
8  Szkoła Podstawowa nr 2611
9  Szkoła Podstawowa nr 110
10  Szkoła Podstawowa nr 59

 

Indywidualne Biegi Przełajowe

Indywidualne Biegi Przełajowe - Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
MiejsceSzkołaPunkty
1  Szkoła Podstawowa nr 1721
2 Zespół Edukacyjny nr 418
3  Szkoła Podstawowa nr 1416
4 Szkoła Podstawowa nr 2615
5  Szkoła Podstawowa nr 2214
6  Szkoła Podstawowa nr 1013
7  Szkoła Podstawowa nr 1812
8  Szkoła Podstawowa nr 811
9  Szkoła Podstawowa nr 2110
10  Szkoła Podstawowa nr 259
11  Szkoła Podstawowa nr 58
12 Zespół Edukacyjny nr 77
13  Zespół Edukacyjny nr 86
14  Szkoła Podstawowa nr 155
Indywidualne Biegi Przełajowe - Klasyfikacja końcowa chłopców:
MiejsceSzkołaPunkty
1  Szkoła Podstawowa nr 1021
2  Szkoła Podstawowa nr 1818
3  Szkoła Podstawowa nr 2616
4  Szkoła Podstawowa nr 1115
5  Szkoła Podstawowa nr 1414
6  Zespół Edukacyjny nr 713
7  Szkoła Podstawowa nr 2112
8  Szkoła Podstawowa nr 2211
9  Szkoła Podstawowa nr 810
10  Szkoła Podstawowa nr 59
11  Szkoła Podstawowa nr 258
12  Zespół Edukacyjny nr 47
13  Szkoła Podstawowa nr 156
14  Szkoła Podstawowa nr 175
15  Zespół Edukacyjny nr 84

Indywidualne Mistrzostwa Miasta Szkół Podstawowych

Indywidualne Mistrzostwa Miasta Szkół Podstawowych - Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
MiejsceSzkołaPunkty
1  Szkoła Podstawowa nr 121
2  Szkoła Podstawowa nr 1118
3  Szkoła Podstawowa nr 1016
4 Szkoła Podstawowa nr 1815
5  Szkoła Podstawowa nr 1714
6  Szkoła Podstawowa nr 1413
7  Szkoła Podstawowa nr 2612
8  Szkoła Podstawowa nr 2411
9  Szkoła Podstawowa nr 2210
10  Szkoła Podstawowa nr 89
11  Szkoła Podstawowa nr 218
12  Szkoła Podstawowa nr 257
Indywidualne Mistrzostwa Miasta Szkół Podstawowych - Klasyfikacja końcowa chłopców:
MiejsceSzkołaPunkty
1  Szkoła Podstawowa nr 1821
2  Szkoła Podstawowa nr 1018
3  Szkoła Podstawowa nr 2116
4  Szkoła Podstawowa nr 1415
5  Szkoła Podstawowa nr 1114
6  Szkoła Podstawowa nr 2613
7  Szkoła Podstawowa nr 112
8  Szkoła Podstawowa nr 2511
9  Szkoła Podstawowa nr 2410
10  Szkoła Podstawowa nr 229
11  Szkoła Podstawowa nr 178
12  Szkoła Podstawowa nr 87

 

Czwórbój lekkoatletyczny Szkół Podstawowych

Czwórbój lekkoatletyczny  Szkół Podstawowych - Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
MiejsceSzkołaPunkty
1  Szkoła Podstawowa nr 121
2  Szkoła Podstawowa nr 1118
3  Szkoła Podstawowa nr 2116
4 Szkoła Podstawowa nr 1015
5  Szkoła Podstawowa nr 1714
6  Szkoła Podstawowa nr 2613
7  Szkoła Podstawowa nr 2412
8  Szkoła Podstawowa nr 1811
9  Szkoła Podstawowa nr 1410
10  Szkoła Podstawowa nr 89
11  Szkoła Podstawowa nr 258
12  Szkoła Podstawowa nr 287

Czwórbój lekkoatletyczny  Szkół Podstawowych - Klasyfikacja końcowa chłopców

MiejsceSzkołaPunkty
1  Szkoła Podstawowa nr 1021
2  Szkoła Podstawowa nr 1818
3  Szkoła Podstawowa nr 2616
4 Szkoła Podstawowa nr 2115
5  Szkoła Podstawowa nr 814
6  Szkoła Podstawowa nr 1413
7  Szkoła Podstawowa nr 1112
8  Szkoła Podstawowa nr 111
9  Szkoła Podstawowa nr 1710
10  Szkoła Podstawowa nr 259
11  Szkoła Podstawowa nr 248

Trjbój lekkoatletyczny  Szkół Podstawowych - Klasyfikacja końcowa 

MiejsceSzkołaPunkty
1  Szkoła Podstawowa nr 1821
2  Szkoła Podstawowa nr 1718
3  Szkoła Podstawowa nr 2616
4 Szkoła Podstawowa nr 1115
5  Szkoła Podstawowa nr 1014
6  Szkoła Podstawowa nr 813
7  Szkoła Podstawowa nr 512
8  Szkoła Podstawowa nr 1411