2014/15

Licealiada
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki
Igrzyska Dzieci
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki

Indywidualne Biegi Przełajowe

Indywidualne Biegi Przełajowe - Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
MiejsceSzkołaPunkty
1  Szkoła Podstawowa nr 2217
2  Szkoła Podstawowa nr 1814
3  Szkoła Podstawowa nr 112
4  Szkoła Podstawowa nr 1111
5  Szkoła Podstawowa nr 1010
6  Publiczna Szkoła Podstawowa nr 79
7  Szkoła Podstawowa nr 148
8  Szkoła Podstawowa nr 87
9  Szkoła Podstawowa nr 156
10  Szkoła Podstawowa nr 65
11  Szkoła Podstawowa nr 54
Indywidualne Biegi Przełajowe - Klasyfikacja końcowa chłopców:
MiejsceSzkołaPunkty
1  Szkoła Podstawowa nr 1817
2  Szkoła Podstawowa nr 1014
3  Szkoła Podstawowa nr 1112
4  Szkoła Podstawowa nr 811
5  Publiczna Szkoła Podstawowa nr 710
6  Szkoła Podstawowa nr 159
7  Szkoła Podstawowa nr 178
8  Szkoła Podstawowa nr 17
9  Szkoła Podstawowa nr 66
10  Szkoła Podstawowa nr 225
11  Szkoła Podstawowa nr 144
12  Szkoła Podstawowa nr 53

Sztafetowe Biegi Przełajowe

Sztafetowe Biegi Przełajowe - Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
MiejsceSzkołaPunkty
1  Szkoła Podstawowa nr 1817
2  Szkoła Podstawowa nr 114
3  Szkoła Podstawowa nr 812
4  Szkoła Podstawowa nr 2211
5  Szkoła Podstawowa nr 1010
6  Publiczna Szkoła Podstawowa nr 79
7  Szkoła Podstawowa nr 118
Sztafetowe Biegi Przełajowe - Klasyfikacja końcowa chłopców:
MiejsceSzkołaPunkty
1  Szkoła Podstawowa nr 1017
2  Szkoła Podstawowa nr 1814
3  Szkoła Podstawowa nr 1112
4  Szkoła Podstawowa nr 111
5  Szkoła Podstawowa nr 2210
6  Szkoła Podstawowa nr 89
7  Szkoła Podstawowa nr 218
8  Szkoła Podstawowa nr 177

Indywidualne Mistrzostwa Miasta Szkół Podstawowych

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
MiejsceSzkołaPunkty
1  Szkoła Podstawowa nr 1817
2  Szkoła Podstawowa nr 114
3  Szkoła Podstawowa nr 1112
4  Szkoła Podstawowa nr 1411
5  Szkoła Podstawowa nr 810
6  Szkoła Podstawowa nr 109
7  Szkoła Podstawowa nr 58
8 Szkoła Podstawowa nr 227
9 Szkoła Podstawowa nr 216
10 Szkoła Podstawowa nr 155
11 Szkoła Podstawowa nr 64
Klasyfikacja końcowa chłopców:
MiejsceSzkołaPunkty
1  Szkoła Podstawowa nr 1117
2  Szkoła Podstawowa nr 1014
3  Szkoła Podstawowa nr 1812
4  Szkoła Podstawowa nr 811
5  Szkoła Podstawowa nr 1410
6  Szkoła Podstawowa nr 19
7  Szkoła Podstawowa nr 158
8  Szkoła Podstawowa nr 227
9  Szkoła Podstawowa nr 56
10  Szkoła Podstawowa nr 215
11  Szkoła Podstawowa nr 64

Czwórbój lekkoatletyczny

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
MiejsceSzkołaPunkty
1  Szkoła Podstawowa nr 1117
2  Szkoła Podstawowa nr 1814
3  Szkoła Podstawowa nr 1012
4  Szkoła Podstawowa nr 111
5  Szkoła Podstawowa nr 1410
6  Szkoła Podstawowa nr 159
7  Szkoła Podstawowa nr 68
Klasyfikacja końcowa chłopców:
MiejsceSzkołaPunkty
1  Szkoła Podstawowa nr 1117
2  Szkoła Podstawowa nr 1414
3  Szkoła Podstawowa nr 1012
4  Szkoła Podstawowa nr 1811
5  Szkoła Podstawowa nr 1510
6  Szkoła Podstawowa nr 19
7  Szkoła Podstawowa nr 178
8  Szkoła Podstawowa nr 67