Rok 2017/18

Igrzyska Dzieci
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki
Licealiada
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki

Indywidualne Biegi Przełajowe

Indywidualne Biegi Przełajowe - Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
MiejsceSzkołaPunkty
1  Szkoła Podstawowa nr 1724
2  Szkoła Podstawowa nr 121
3  Szkoła Podstawowa nr 1019
4 Szkoła Podstawowa nr 1118
5  Szkoła Podstawowa nr 2617
6  Szkoła Podstawowa nr 516
7  Szkoła Podstawowa nr 1415
8  Szkoła Podstawowa nr 1814
9  Szkoła Podstawowa nr 813
10  Katolicka Szkoła Podstawowa12
11  Szkoła Podstawowa nr 1311
12  Szkoła Podstawowa nr 610
Indywidualne Biegi Przełajowe - Klasyfikacja końcowa chłopców:8
MiejsceSzkołaPunkty
1  Szkoła Podstawowa nr 1824
2  Szkoła Podstawowa nr 1021
3  Szkoła Podstawowa nr 1119
4  Szkoła Podstawowa nr 818
5  Szkoła Podstawowa nr 1417
6  Szkoła Podstawowa nr 2616
7  Publiczna Szkoła Podstawowa nr 715
8  Szkoła Podstawowa nr 1314
9  Szkoła Podstawowa nr 513
10  Szkoła Podstawowa nr 112
11  Szkoła Podstawowa nr 1711
12  Szkoła Podstawowa nr 610
13  Katolicka Szkoła Podstawowa9

Sztafetowe Biegi Przełajowe

Sztafetowe Biegi Przełajowe - Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
MiejsceSzkołaPunkty
1  Szkoła Podstawowa nr 124
2  Szkoła Podstawowa nr 1021
3  Szkoła Podstawowa nr 1119
4 Szkoła Podstawowa nr 1718
5  Szkoła Podstawowa nr 817
6  Szkoła Podstawowa nr 1816
7  Szkoła Podstawowa nr 2615
8  Szkoła Podstawowa nr 514
Sztafetowe  Biegi Przełajowe - Klasyfikacja końcowa chłopców:
MiejsceSzkołaPunkty
1  Szkoła Podstawowa nr 1824
2  Szkoła Podstawowa nr 1121
3  Szkoła Podstawowa nr 1019
4  Szkoła Podstawowa nr 1418
5  Szkoła Podstawowa nr 817
6  Szkoła Podstawowa nr 116
7  Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1715
8  Szkoła Podstawowa nr 2814
9  Szkoła Podstawowa nr 513

Czwórbój lekkoatletyczny

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
MiejsceSzkołaPunkty
1  Szkoła Podstawowa nr 1024
2  Szkoła Podstawowa nr 2621
3  Szkoła Podstawowa nr 1119
4 Szkoła Podstawowa nr 118
5  Szkoła Podstawowa nr 1817
6  Szkoła Podstawowa nr 816
7  Szkoła Podstawowa nr 1415
8  Szkoła Podstawowa nr 1514
9  Szkoła Podstawowa nr 2813
10  Szkoła Podstawowa nr 512
11  Szkoła Podstawowa nr 2711
Klasyfikacja końcowa chłopców:
MiejsceSzkołaPunkty
1  Szkoła Podstawowa nr 1824
2  Szkoła Podstawowa nr 1121
3  Szkoła Podstawowa nr 1019
4  Szkoła Podstawowa nr 1418
5  Szkoła Podstawowa nr 117
6  Szkoła Podstawowa nr 2616
7  Szkoła Podstawowa nr 815
8  Szkoła Podstawowa nr 1514
9  Szkoła Podstawowa nr 2813
10  Szkoła Podstawowa nr 512

Indywidualne Mistrzostwa Miasta

Indywidualne Mistrzostwa Miasta - Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
MiejsceSzkołaPunkty
1  Szkoła Podstawowa nr 1024
2  Szkoła Podstawowa nr 2621
3  Szkoła Podstawowa nr 1819
4 Szkoła Podstawowa nr 118
5  Szkoła Podstawowa nr 1117
6  ZE 416
7  Szkoła Podstawowa nr 815
8  Szkoła Podstawowa nr 1514
9  Szkoła Podstawowa nr 2513
10  Szkoła Podstawowa nr 2212
Indywidualne Mistrzostwa Miasta - Klasyfikacja końcowa chłopców:
MiejsceSzkołaPunkty
1  Szkoła Podstawowa nr 1824
2  Szkoła Podstawowa nr 1021
3  Szkoła Podstawowa nr 1119
4  Szkoła Podstawowa nr 1418
5  Szkoła Podstawowa nr 117
6  Szkoła Podstawowa nr 2616
7  Szkoła Podstawowa nr 1515
8  Szkoła Podstawowa nr 814
9  Szkoła Podstawowa nr 2213
10  ZE 412
11  Szkoła Podstawowa nr 2511
12  Szkoła Podstawowa nr 2110
Indywidualne Mistrzostwa Miasta - Klasyfikacja końcowa dziewcząt (klasy VII):
MiejsceSzkołaPunkty
1  Szkoła Podstawowa nr 1024
2  Szkoła Podstawowa nr 121
3  Szkoła Podstawowa nr 1819
4 Szkoła Podstawowa nr 2618
5  Szkoła Podstawowa nr 1117
Indywidualne Mistrzostwa Miasta - Klasyfikacja końcowa chłopców (klasy VII):
MiejsceSzkołaPunkty
1  Szkoła Podstawowa nr 1824
2  Szkoła Podstawowa nr 1021
3  Szkoła Podstawowa nr 1119
4  Szkoła Podstawowa nr 818
5  Szkoła Podstawowa nr 117
6  Szkoła Podstawowa nr 2616
7  Szkoła Podstawowa nr 615
Trójbój lekkoatletyczny - Klasyfikacja końcowa:
MiejsceSzkołaPunkty
1  Szkoła Podstawowa nr 1524
2  Szkoła Podstawowa nr 121
3  Szkoła Podstawowa nr 1119
4  Szkoła Podstawowa nr 2618
5  Szkoła Podstawowa nr 1817
6  Szkoła Podstawowa nr 1716
7  Szkoła Podstawowa nr 815
8  Szkoła Podstawowa nr 1014
9  Szkoła Podstawowa nr 1413
10  Szkoła Podstawowa nr 512