Rok 2015/16

Igrzyska Dzieci
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki
Licealiada
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki

Indywidualne Biegi Przełajowe

Indywidualne Biegi Przełajowe - Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
MiejsceSzkołaPunkty
1  Szkoła Podstawowa nr 1421
2  Szkoła Podstawowa nr 1118
3  Szkoła Podstawowa nr 1816
4  Publiczna Szkoła Podstawowa Przylep15
5  Szkoła Podstawowa nr 1714
6  Szkoła Podstawowa nr 1013
7  Publiczna Szkoła Podstawowa Ochla12
8  Szkoła Podstawowa nr 811
9  Szkoła Podstawowa nr 510
10  Publiczna Szkoła Podstawowa Zawada9
11  Szkoła Podstawowa nr 18
12  Publiczna Szkoła Podstawowa nr 77
13  Szkoła Podstawowa nr 156
14  Szkoła Podstawowa nr 225
15  Szkoła Podstawowa nr 64
Indywidualne Biegi Przełajowe - Klasyfikacja końcowa chłopców:
MiejsceSzkołaPunkty
1  Szkoła Podstawowa nr 1021
2  Szkoła Podstawowa nr 2218
3  Szkoła Podstawowa nr 1716
4  Szkoła Podstawowa nr 1415
5  Publiczna Szkoła Podstawowa Ochla14
6  Szkoła Podstawowa nr 513
7  Szkoła Podstawowa nr 1812
8  Szkoła Podstawowa nr 1111
9  Szkoła Podstawowa nr 1510
10  Publiczna Szkoła Podstawowa nr 79
11  Szkoła Podstawowa nr 218
12  Publiczna Szkoła Podstawowa Zawada7
13  Szkoła Podstawowa nr 16
14  Szkoła Podstawowa nr 65
15  Szkoła Podstawowa nr 84
16  Publiczna Szkoła Podstawowa Przylep3

Sztafetowe Biegi Przełajowe

Sztafetowe Biegi Przełajowe - Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
MiejsceSzkołaPunkty
1  Szkoła Podstawowa nr 1821
2  Szkoła Podstawowa nr 1418
3  Publiczna Szkoła Podstawowa Przylep16
4  Szkoła Podstawowa nr 1015
5  Szkoła Podstawowa nr 814
6  Szkoła Podstawowa nr 2113
7  Szkoła Podstawowa nr 1112
8  Szkoła Podstawowa nr 511
9  Publiczna Szkoła Podstawowa Ochla10
10  Szkoła Podstawowa nr 179
11  Szkoła Podstawowa nr 228
dsc  Szkoła Podstawowa nr 1-
Sztafetowe Biegi Przełajowe - Klasyfikacja końcowa chłopców:
MiejsceSzkołaPunkty
1  Szkoła Podstawowa nr 1021
2  Szkoła Podstawowa nr 118
3  Szkoła Podstawowa nr 1416
4  Szkoła Podstawowa nr 2215
5  Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1814
6  Szkoła Podstawowa nr 513
7  Szkoła Podstawowa nr 2112
8  Szkoła Podstawowa nr 1111
9  Szkoła Podstawowa nr 810
10  Publiczna Szkoła Podstawowa Przylep9
11  Publiczna Szkoła Podstawowa Ochla8
12  Chrześcijańska Szkoła Podstawowa Salomon7
13  Szkoła Podstawowa nr 176

Indywidualne Mistrzostwa Miasta Szkół Podstawowych

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
MiejsceSzkołaPunkty
1  Szkoła Podstawowa nr 1821
2  Szkoła Podstawowa nr 1418
3  Szkoła Podstawowa nr 516
4  Szkoła Podstawowa nr 2115
5  Szkoła Podstawowa nr 1114
6  Szkoła Podstawowa nr 1013
7  Publiczna Szkoła Podstawowa Przylep12
8  Publiczna Szkoła Podstawowa Ochla11
9  Szkoła Podstawowa nr 110
10  Publiczna Szkoła Podstawowa Drzonków9
11  Szkoła Podstawowa nr 158
12  Szkoła Podstawowa nr 87
13  Szkoła Podstawowa nr 226
14  Chrześcijańska Szkoła Podstawowa Salomon5
Klasyfikacja końcowa chłopców:
MiejsceSzkołaPunkty
1  Szkoła Podstawowa nr 1021
2  Szkoła Podstawowa nr 1418
3  Szkoła Podstawowa nr 516
4  Szkoła Podstawowa nr 2215
5  Szkoła Podstawowa nr 114
6  Szkoła Podstawowa nr 1813
7  Szkoła Podstawowa nr 1112
8  Szkoła Podstawowa nr 1511
9  Szkoła Podstawowa nr 810
10  Publiczna Szkoła Podstawowa Ochla9
11  Szkoła Podstawowa nr 218
12  Publiczna Szkoła Podstawowa Przylep7
13  Chrześcijańska Szkoła Podstawowa Salomon6
14  Publiczna Szkoła Podstawowa Drzonków5

Czwórbój lekkoatletyczny

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
MiejsceSzkołaPunkty
1  Szkoła Podstawowa nr 1821
2  Szkoła Podstawowa nr 1418
3  Szkoła Podstawowa nr 1116
4  Szkoła Podstawowa nr 1015
5  Szkoła Podstawowa nr 814
6  Szkoła Podstawowa nr 2113
7  Publiczna Szkoła Podstawowa Przylep12
8  Publiczna Szkoła Podstawowa Zawada11
9  Szkoła Podstawowa nr 1710
Klasyfikacja końcowa chłopców:
MiejsceSzkołaPunkty
1  Szkoła Podstawowa nr 1421
2  Szkoła Podstawowa nr 1018
3  Szkoła Podstawowa nr 116
4  Szkoła Podstawowa nr 1815
5  Szkoła Podstawowa nr 814
6  Szkoła Podstawowa nr 513
7  Szkoła Podstawowa nr 2112
8  Szkoła Podstawowa nr 1111
9  Szkoła Podstawowa nr 1510
10  Szkoła Podstawowa nr 179
11  Publiczna Szkoła Podstawowa Przylep8

Trójbój lekkoatletyczny

Klasyfikacja końcowa:
MiejsceSzkołaPunkty
1  Szkoła Podstawowa nr 1421
2  Szkoła Podstawowa nr 1118
3  Publiczna Szkoła Podstawowa Przylep16
4  Szkoła Podstawowa nr 1015
5  Szkoła Podstawowa nr 1814
6  Szkoła Podstawowa nr 813
7  Szkoła Podstawowa nr1512