Rok 2014/15

Igrzyska Dzieci
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki
Licealiada
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki

 

Koszykówka dziewcząt

Finał

Wyniki meczów:
mecz o III m-ce: SP 11 - SP 1       9:8
mecz o I m-ce: SP 18 - SP 14     13:30

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
MiejsceSzkołaPunkty
1  Szkoła Podstawowa nr 1417
2  Szkoła Podstawowa nr 1814
3  Szkoła Podstawowa nr 1112
4  Szkoła Podstawowa nr 111
5  Szkoła Podstawowa nr 1510
6  Szkoła Podstawowa nr 229

 

Eliminacje

Grupa A

Wyniki meczów:
SP 18 - SP 15      32:4
SP 18 - SP 11      14:9
SP 15 - SP 11      2:19

Tabela:
1.  SP 18
2.  SP 11
3.  SP 15

Grupa B

Wyniki meczów:
SP 22 - SP 14     12:20
SP 1 - SP 14     8:22
SP 22 - SP 1       9:24

Tabela:
1. SP 14
2. SP 1
3. SP 22

Mecze w finale miejskim odbędą się w kolejności:
mecz o III miejsce
SP 11 - SP 1
mecz o I miejsce
SP 18 - SP 14

Koszykówka chłopców

Finał

Wyniki meczów:
SP 18 - SP 11     15:28
PSP 7 - SP 11     34:26
SP 18 - PSP 7     21:27

Klasyfikacja końcowa chłopców:
MiejsceSzkołaPunkty
1  Publiczna Szkoła Podstawowa nr 717
2  Szkoła Podstawowa nr 1114
3  Szkoła Podstawowa nr 1812
4  Szkoła Podstawowa nr 1011
4  Szkoła Podstawowa nr 2211
4  Szkoła Podstawowa nr 1411
5  Szkoła Podstawowa nr 510
5  Szkoła Podstawowa nr 2110
5  Szkoła Podstawowa nr 1510

 

Eliminacje

Grupa A

Wyniki meczów:
SP 10 - PSP 7     11:30
SP 5 - PSP 7       11:29
SP 10 - SP 5       21:8

Tabela:
1. PSP 7 - awans do finału miejskiego
2. SP 10
3. SP 5

Grupa C

Wyniki meczów:
SP 18 - SP 14     27:10
SP 18 - SP 15     44:8
SP 15 - SP 14     23:29

Tabela:
1. SP 18 - awans do finału miejskiego
2. SP 14
3. SP 15

Zespół SP 1 wycofał się z rozgrywek