Rok 2016/17

Igrzyska Dzieci
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki
Licealiada
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki

Wyniki finałów dziewcząt

Wyniki meczów finałowych:

SP 26 - SP 18 21:8
SP 1 - SP 18 17:23
SP 26 - SP 1 34:16       

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

MiejsceSzkołaPunkty
1  Szkoła Podstawowa nr 2621
2  Szkoła Podstawowa nr 1818
3  Szkoła Podstawowa nr 116
4-6  Szkoła Podstawowa nr 1115
4-6  Szkoła Podstawowa nr 2215
4-6  Szkoła Podstawowa nr 1015

 

Wyniki eliminacji dziewcząt

Grupa A

SP Przylep - SP 11   19:9

Klasyfikacja:
1. SP Przylep - awans do finału miejskiego
2. SP 11
Drużyna SP St.Kisielin nie stawiła się na zawody - Dyskwalifikacja na sezon 2016/17 oraz 2017/18

Grupa B

SP 10 - SP 18     8:24

Klasyfikacja:
1. SP 18 - awans do finału miejskiego
2. SP 10
Zespół SP 5 wycofał się z rozgrywek zgodnie z regulaminem.

Grupa C

SP 1 - SP 22   29:20

Drużyna SP Drzonków nie stawiła się na zawody - Dyskwalifikacja na sezon 2016/17 oraz 2017/18

 

Wyniki finałów chłopców

Wyniki meczów finałowych:

SP 10 - SP 26 12:31
SP 1 - SP 11 11:34
SP 10 - SP 11 23:16

SP 1 - SP 26 14:43
SP 1 - SP 10 14:42
SP 11 - SP 26 10:19

 

Klasyfikacja końcowa chłopców

MiejsceSzkołaPunkty
1  Szkoła Podstawowa nr 2621
2  Szkoła Podstawowa nr 1018
3  Szkoła Podstawowa nr 1116
4  Szkoła Podstawowa nr 115
5-8  Szkoła Podstawowa St. Kisielin14
5-8  Szkoła Podstawowa nr 2114
5-8  Szkoła Podstawowa nr  Drzonków14
9-11  Szkoła Podstawowa nr 1511
9-11  Szkoła Podstawowa nr 1811
9-11  Szkoła Podstawowa nr 511
9-11  Publiczna Szkoła Podstawowa nr 711

Wyniki eliminacji chłopców

Grupa A

SP 18 - SP 22             8:7
St. Kisielin - SP 10        9:24
SP 18 - SP 10      22:26
St.Kisielin - SP 22            20:0 (vo)
SP 18 - St.Kisielin      16:22
SP 10 - SP 22      20:0 (vo)

Drużyna SP 22 nie stawiła się na zawody i nie zostanie sklasyfikowana.

Klasyfikacja:
1. SP 10 - awans do finału miejskiego
2. SP 27 St.Kisielin
3. SP 18

SP 22 - nieklasyfikowana

Grupa B

SP 11 - SP 21 34:18

Klasyfikacja:
1. SP 11 - awans do finału miejskiego
2. SP 21

Drużyna SP 17 wycofała się z rozgrywek zgodnie z regulaminem.

Grupa C

SP 5 - SP Drzonków    4:28
SP Przylep - SP Drzonków            49:10
SP Przylep - SP 5             66:5

Klasyfikacja:
1. SP Przylep - awans do finału miejskiego
2. SP Drzonków
3. SP 5

Grupa D

PSP 7 - SP 1      20:22
PSP 7 - SP 15      11:27
SP 1 - SP 15    24:17

Klasyfikacja:
1. SP 1 - awans do finału miejskiego
2. SP 15
3. PSP 7