Rok 2015/16

Igrzyska Dzieci
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki
Licealiada
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki

Wyniki eliminacji dziewcząt

Grupa A

SP Przylep - SP 11   29:10
SP Zawada - SP 14    18:16
SP Przylep - SP 14   16:13

SP Przylep - SP Zawada             15:14
SP 14 - SP 11      27:11
SP Zawada - SP 11               14:6

Tabela:
1. SP Przylep
2. SP Zawada
3. SP 14
4. SP 11

Grupa B

SP 18 - SP 22      31:9

Tabela:
1. SP 18
2. SP 22

Zespół SP 1 wycofał się z rozgrywek zgodnie z regulaminem.

Zestawienie spotkań w finale:

o III m-ce      SP Zawada - SP 22
o I m-ce        SP Przylep - SP 18

Wyniki finałów dziewcząt

mecz o III m-ce     SP Zawada - SP 22              27:18
mecz o I m-ce       SP 18 - SP Przylep               19:30

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
MiejsceSzkołaPunkty
1  Publiczna Szkoła Podstawowa Przylep21
2  Szkoła Podstawowa nr 1818
3  Publiczna Szkoła Podstawowa Zawada16
4  Szkoła Podstawowa nr 2215
5  Szkoła Podstawowa nr 1414
6  Szkoła Podstawowa nr 1113

Wyniki eliminacji chłopców

Grupa A

PSP 7 - SP 1              12:33
SP 1 - SP Zawada      27:10
PSP 7 - SP Zawada    17:8

Tabela:
 1. SP 1 - awans do finału miejskiego
 2. PSP 7
 3. SP Zawada

Grupa B

SP 5 - SP 11     13:33
SP 22 - SP 11   11:33
SP 5 - SP 22     16:11

Tabela:
1. SP 11 - awans do finału miejskiego
2. SP 5
3. Sp 22

Grupa C

SP 21 - SP 10    9:44
SP 8 - SP 18     2:69
SP 21 - SP 18    6:47

SP-21 – SP-8        20-26
SP-18 – SP-10      28:24
SP-10 – SP-8       26:14

Tabela:
1. SP-18  - awans do finału miejskiego
2. SP-10
3. SP-8
4. SP-21

Grupa D

SP Stary Kisielin - SP 17             14:13
SP Przylep - SP 17                       29:22
SP Przylep - SP Stary Kisielin     26:18

Tabela:
1. SP Przylep - awans do finału miejskiego
2. SP Stary Kisielin
3. SP 17

Wyniki finałów chłopców

SP 11 - SP 18                    14:31
SP Przylep - SP18             11:47
SP 11 - SP Przylep            42:25

Klasyfikacja końcowa chłopców:
MiejsceSzkołaPunkty
1  Szkoła Podstawowa nr 1821
2  Szkoła Podstawowa nr 1118
3  Publiczna Szkoła Podstawowa Przylep16
4  Szkoła Podstawowa nr 115
5-8  Publiczna Szkoła Podstawowa nr 714
5-8  Szkoła Podstawowa nr 514
5-8  Szkoła Podstawowa nr 1014
5-8  Szkoła Podstawowa Stary Kisielin14
9-12  Publiczna Szkoła Podstawowa Zawada10
9-12  Szkoła Podstawowa nr 2210
9-12  Szkoła Podstawowa nr 810
9-12  Szkoła Podstawowa nr 1710
13  Szkoła Podstawowa nr 216