Rok 2017/18

Igrzyska Dzieci
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki
Licealiada
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki

Wyniki finałów dziewcząt

Wyniki meczów finałowych:

SP 1 - SP 18 20:21
SP 1 - SP 11 12:38
SP 18 - SP 11 11:48  

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

Miejsce Szkoła Punkty
1   Szkoła Podstawowa nr 11 24
2   Szkoła Podstawowa nr 18 21
3   Szkoła Podstawowa nr 1 19
4-6   Szkoła Podstawowa nr 26 18
4-6   Szkoła Podstawowa nr 22 18
4-6   Szkoła Podstawowa nr 5 18
7   Szkoła Podstawowa nr 15 15

 

Wyniki eliminacji dziewcząt

Grupa A:

SP 11 - SP 26     29:13
SP 26 - SP 15     55:0
SP 11 - SP 15     63:7

Tabela:
1. SP 11 - awans do finału miejskiego
2. SP 26
3. SP 15

Grupa B:

SP 5 - SP 18     1:58
SP 18 - SP 14      20:0 (vo)
SP 5 - SP 14     20:0 (vo)

Tabela:
1. SP 18 - awans do finału miejskiego
2. SP 5

Grupa C:

SP 1 - SP 22   24:2
SP 1 - SP 24     20:0 (vo)
SP 22 - SP 24     20:0 ( vo)

Tabela:
1. SP 1 - awans do finału miejskiego
2. SP 22

Zespół SP 24 nie stawił się na zawody bez podania przyczyny.

Wyniki finałów chłopców

Wyniki meczów finałowych:

SP 26 - SP 10 12:74
SP 18 - SP 11 12:9
SP 10 - SP 11 75:10
SP 18 - SP 10 13:74
SP 18 - SP 26 23:14
SP 11 - SP 26 0:20 (vo)

Klasyfikacja końcowa chłopców:

Miejsce Szkoła Punkty
1   Szkoła Podstawowa nr 10 24
2   Szkoła Podstawowa nr 18 21
3   Szkoła Podstawowa nr 26 19
4   Szkoła Podstawowa nr 11 18
5-6   Szkoła Podstawowa nr 8 17
5-6   Szkoła Podstawowa nr 1 17
7   Szkoła Podstawowa nr 5 15

 

Wyniki eliminacji chłopców

Grupa A:

SP 26 - PSP 7     20:0 (vo)

SP 22 oraz SP 15 wycofały się z rozgrywek zgodnie z regulaminem.

Tabela:
1. SP 26 - awans do finału miejskiego

Grupa B:

SP 8 - SP 10 15:62
SP 8 - SP 24 20:0 (vo)
SP 10 - SP 24 20:0 (vo)

Tabela:
1. SP 10 - awans do finału miejskiego
2. SP 8

Grupa C:

SP 11 - SP 27 20:0 (vo)
SP 11 - SP13 20:0 (vo)
SP 11 - SP 21 20:0 (vo)

Tabela:
SP 11 - awans do finału miejskiego

Zespoły SP 13, SP 27, SP 21 nie stawiły się na zawody bez podania przyczyny - kara zgodnie z regulaminem.

Grupa D:

SP 5 - SP1      5:26
SP 1 - SP 18      5:20
SP 5 - SP 18      8:37

Tabela:
1. SP 18 - awans do finału miejskiego
2. SP1
3. SP 5