Rok 2014/15

Igrzyska Dzieci
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki
Licealiada
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki

Finał dziewcząt

Wyniki meczów finałowych:
Gim 1 - Gim 2     47:16
Gim 6 - Gim 7     25:15
o III m-ce: Gim 7 - Gim 2     10:32
o I m-ce: Gim 6 - Gim 1     15:57

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
MiejsceSzkołaPunkty
1Gimnazjum nr 115
2Gimnazjum nr 612
3Gimnazjum nr 210
4Gimnazjum nr 79
5-6Gimnazjum nr 58
5-6Gimnazjum nr 108
7Gimnazjum nr 36

 

 

 

 

 

 

Eliminacje dziewcząt

Grupa A

Wyniki meczów:
Gim 7 - Gim 3     30:17
Gim 1 - Gim 5     104:6
Gim 1 - Gim 3     64:11

Grupa B

Wyniki meczów:
Gim 6 - Gim 10   26:14
Gim 4 - Gim 2     16:28
Gim 6 - Gim 2     34:18

Gim 2 - Gim 10   17 :15

Zespół Gim 4 wycofał się z rozgrywek zgodnie z regulaminem.

Klasyfikacja - Grypa B:
1. Gim 6 - awans do finału miejskiego
2. Gim 2 - awans do finał u miejskiego
3. Gim 10

 

Finał chłopców

Wyniki meczów:
Gim 7 - Gim 1     32:40
Gim 4 - Gim 7     60:30
Gim 4 - Gim 1     36:35

Klasyfikacja końcowa chłopców:
MiejsceSzkołaPunkty
1Gimnazjum nr 415
2Gimnazjum nr 112
3Gimnazjum nr 710
4Gimnazjum nr 39
4Gimnazjum nr 29
4Gimnazjum nr 109
5Gimnazjum nr 58
5Gimnazjum nr 68

 

 

 

 

 

 

Eliminacje chłopców

Grupa A

Wyniki meczów:
Gim 3 - Gim 4       24:74
Gim 4 - Gim 5       86:7
Gim 3 - Gim 5       85:18

Klasyfikacja - Grypa A:
1. Gim 4 - awans do finału miejskiego
2. Gim 3
3. Gim 5

Grupa B

Wyniki meczów:
Gim 2 - Gim 1        24:49
Drużyna Gim 9 wycofała się z rozgrywek

Klasyfikacja - Grypa B:
1. Gim 1 - awans do finału miejskiego
2. Gim 2
Gim 9 - nieklasyfikowane

Grupa C

Wyniki meczów:
Gim 10 - Gim 6 45:35
Gim 7 - Gim 10 47:26
Gim 6 - Gim 7 37:47

Klasyfikacja - Grypa C:
1. Gim 7 - awans do finału miejskiego
2. Gim 10
3. Gim 6