Zapraszamy na Wiosenną Masę Rowerową w piątek, 22 maja br. Przygotujcie się na najbardziej kolorowe wydarzenie sezonu.
Start o godzinie 17:30 spod zielonogórskiej Palmiarni i napisu „I love Zielona”. Meta na parkingu Urzędu Miasta.
Trasa o długości ok. 17 km, która prowadzi głównymi ulicami Zielonej Góry, ale też drogami rowerowymi. Tempo będzie rekreacyjne – dla każdego, bez względu na wiek! To idealna okazja na rodzinne popołudnie.
Trasa: Park Winny/Zielonogórska Palmiarnia (I love Zielona) – Wrocławska – Konstytucji 3 maja – Długa – Łużycka – Wyszyńskiego – Michalskiego – Botaniczna – Nowojędrzychowska – Jędrzychowska – obwodnica Zielonej Góry (ścieżka rowerowa) – Wrocławska – Podgórna – Piłsudskiego – parking Urząd Miasta.
Dla najbardziej kolorowych uczestników drobne upominki od Rowerowej Zielonej Góry. Przed startem będzie pomoc w instalacji aplikacji Aktywne Miasta.




