Piłka siatkowa - Wyniki Finału dziewcząt i chłopców

1 marca 2019 r. uczennice i uczniowie zielonogórskich szkół ponadgimnazjalnych spotkali się w hali Uniwersytetu Zielonogórskiego przy ul. Szafrana 6, aby rozegrać turniej finałowy rozgrywek siatkarskich w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.
W turnieju dziewcząt najlepiej zaprezentowała się drużyna VII LO prowadzona przez Jarosława Łukaszkiewicza, która w finale pokonała zespół Pawła Maciejewskiego – V LO. Trzecie miejsce zajęły dziewczęta z LO I zwyciężając IV LO.

10. Liceum Plastyczne

Również w turnieju chłopców najlepsza okazała się „Siódemka” prowadzona przez Krzysztofa Dobka, która w finale pokonała Elektronik Sylwii Adamczak. Brązowy medal przypadł uczniom CKZiU Ekonomik, którzy w najbardziej dramatycznym meczu turnieju zwyciężyli drużynę CKZiU Budowlanka