Free Fight Federation 2

21 grudnia 2019, 19:00, Centrum Rekreacyjno-Sportowe ul. Sulechowska 41

Free Fight Federation (FFF) to nowy telewizyjny projekt – wielka gala sportów walki organizowana pod patronatem  telewizji Polsat.  
Podczas naszej gali zobaczycie Państwo pojedynki sportowe ludzi znanych z pierwszych stron gazet,
rozpoznawalnych medialnie, którzy wystąpią w formule MMA (mieszane sztuki walki), a walki są rozgrywane w innowacyjnej arenie, nieznanej do tej pory dla świata sportów walki

Piotr Świerczewski, Greg Collins, DJ Decks i Tomasz Słodkiewicz w walkach wieczoru gali FFF 2

Były reprezentant Polski w piłce nożnej i srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich z 1992 roku z Barcelony, Piotr Świerczewski (0-0) zmierzy się ze znanym z pierwszej edycji Gregiem Collinsem (0-1) w walce wieczoru gali FFF 2 w Zielonej Górze. 21 grudnia w Centrum Rekreacyjno-Sportowym. Świerczewski i Collins mają kilka niewyjaśnionych spraw i gorące temperamenty, co tylko dodaje pikanterii temu pojedynkowi.
 Rękawice skrzyżują także: legenda sceny hip-hopowej, DJ Decks (0-0), oraz popularny kulturysta, brat znanego z pierwszej edycji FFF Radosława, Tomasz Słodkiewicz (0-0).

Gala FFF 1 odbyła się w Zielonej Górze 8go czerwca 2019 i była transmitowana w najchętniej oglądanej stacji telewizyjnej w Polsce – w otwartym Polsacie w pasmie Prime Time (20:05 – 23:00)

Transmisja naszej gali była  najchętniej oglądanym pasmem (i to w Prime Time), a  udział w rynku wyniósł aż 20.7%. W szczytowym momencie (22:20) było prawie 2,2 mln widzów, a  zasięg gali (policzone osoby oglądające minimum 15 minut)  to 2,9 mln.