Visual Concert

CRS 2 listopada 2024

  • 2 listopada 2024
  • 18:00
  • Centrum Rekreacyjno-Sportowe ul. Sulechowska 41


Koncert muzyki filmowej i epickiej z wizualną podróżą po świecie

2.11.2024 Hala CRS, Zielona Góra, Godzina 18:00

Kultowy koncert muzyki filmowej i epickiej zabierze widzów w pasjonującą podróż po świecie fauny, flory, niezwykłych krajobrazów, kultur i architektury. To będzie ekscytujące i zapadające w pamięć symfoniczno-wizualne show.
Ponad 80-osobowa Orkiestra Symfoniczna CoOperate Orchestra z towarzyszeniem Chóru (pod kierownictwem chórmistrza Teatru Wielkiego w Poznaniu Mariusza Otto) pod batuta? Adama Domurata wypełni muzyczna? przestrzeń´ w rytm filmowego obrazu, ukazującego najbardziej spektakularne miejsca, niesamowite zwierzęta, ciekawych ludzi i wyjątkowe chwile uchwycone okiem kamery. Od rajskich plaż, poprzez 7 cudów świata, niezwykłe Parki Narodowe, lasy deszczowe, głębie oceanów, ośnieżone szczyty górskie po miejskie dżungle na całym świecie.
Koncert uświetnią soliści: Kasia Moś, Beata Bielska, Krzysztof Iwaneczko.
W symfonicznym brzmieniu usłyszymy utwory m.in. z takich filmów jak: Star Wars, Piraci z Karaibów, Iron Man, Mroczny Rycerz, Braveheart, Władca Pierścieni, Skyfall, Romeo i Julia, The Greatest Showman, Spirit, X-Men, Król Lew czy utwory muzyki epickiej znanej na całym świecie wytwórni Two Steps from Hell.
Poczuj się jak w kinie, posłuchaj najlepszej muzyki filmowej oraz niesamowitego brzmienia muzyki epickiej na żywo. Zobacz filmowy obraz z najpiękniejszych miejsc na całym świecie na dużym, panoramicznym ekranie kinowym. Przyjdź i wybierz się z nami w niezapomnianą podróż dookoła świata.
Czas trwania koncertu: 1h 50m. | Koncert bez ograniczeń wiekowych.
Występują:
 Kasia Moś, Beata Bielska, Krzysztof Iwaneczko, Adam Domurat- dyrygent, CoOperate Orchestra & Choir

Bilety: https://visualproduction.pl/visual-concert-koncert-muzyki-filmowej-i-epickiej-2-11-2024-hala-crs-zielona-gora/