Tancbuda Challenge 2023

CRS 26-28 maja 2023

  • 26-28 maja 2023
  • 12:00
  • Centrum Rekreacyjno-Sportowe ul. Sulechowska 41


Największe taneczne wydarzenie tego roku odbędzie się w Zielonej Górze !
To już 7 edycja Tancbuda Challenge. Światowe gwiazdy Streetdance i Breaking oraz niesamowici tancerze spotkają się w jednym miejscu 26-28.05.2023 na hali CRS w Zielonej Górze. Trzy dni wypełnione tańcem, muzyką i wspaniałym klimatem.
W tej edycji udział weźmie prawie 1600 tancerzy z całej Polski i nie tylko.
Wisienką na torcie będzie Gala Finałowa, podczas której zobaczymy najlepszych tancerzy w akcji. Specjalne pokazy sędziów to coś co trzeba zobaczyć na żywo. Wejście na Tancbuda Challenge dla widowni jest bezpłatne.
Organizatorzy szykują sporo niespodzianek - wielkie emocje gwarantowane !
Szczegółowe informacje na temat imprezy znajdziecie na www.tancbuda.pl i w mediach społecznościowych Tancbuda Challenge.

Starcie ekip tanecznych, oraz pojedynki solistów to już nieodłączny element zawodów Tancbuda Challenge. W tym roku pojawiły się nowe kategorie Waacking i 3 vs 3. Waacking to widowisko w czystej postaci, styl ten narodził się w latach 70, w klubach Los Angeles. Energetyczny i pełen emocji taniec zyskał fanów z całego świata.
3 vs 3 to mieszanka tanecznych stylów i wyzwanie dla tancerzy. Tutaj liczy się współpraca, kreatywność i odwaga. Te dwa style to nie tylko prawdziwa gratka dla publiczności, ale również muzyczna uczta. Nowością jest też dzień zawodów poświęcony najmłodszym tancerzom, kategoria Debiuty to idealna opcja dla początkujących.

Impreza organizowana jest niezmiennie przez dwóch pozytywnie zakręconych przyjaciół.
Filipa Czeszyka, który od prawie 30 stu lat z ogromnym powodzeniem prowadzi studio tańca Spoko Family i organizuje jeden z największych obozów tanecznych w Polsce.
Rademeneza, rekordzistę świata we freestyle’u, jest najbardziej rozchwytywanym MC w Polsce  oraz tancerzem mocno zaangażowanym w rozwój breakingu w Polsce. Duet nie do zatrzymania! Po raz siódmy stworzą event na najwyższym poziomie.
Event działa jak dobrze naoliwiona maszyna również dzięki zaangażowaniu zespołu technicznego, medialnego, rejestracji, wolontariuszy. Imprezę od samego początku wspiera prezydent miasta Janusz Kubicki.
Jedyne w swoim rodzaju, kulturalne wydarzenie tego typu  w naszym mieście.


Zielona Góro, jesteś gotowa na taneczną podróż?