Skip to main content

Za nami Igrzyska Młodzieży Szkolnej w badmintonie dziewcząt. W hali MOSiR przy ulicy Urszuli najlepsze okazały się uczennice Szkoły Podstawowej nr 24 . W finale pokonały uczennice z Katolickiej Szkoły Podstawowej . Trzecie miejsce przypadło Szkole Podstawowej nr 1 .

Wyniki Badminton dziewcząt