Twoja reklama na obiektach MOSiR

Odśwież swój wizerunek, wiosna tuż tuż!!!

Serdecznie zapraszamy klientów działających w branży sportowej i nie tylko, do skorzystania  z nośników reklamowych dostępnych na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze.

Do zaoferowania mamy ekran led  o powierzchni 30 m2 w jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc reklamowych, zlokalizowany w centrum miasta, przy jednej z głównych ulic Zielonej Góry naprzeciw Palmiarni i Centrum Handlowego Focus Mall.

Kolejne to wielkoformatowe tablice, billboardy znajdujące się  w pobliżu Centrum Rekreacyjno- Sportowego przy ulicy Sulechowskiej. Wielkoformatowy obraz może znaleźć się na konstrukcji ażurowej o wymiarach 10m x 5m tuż przed CRS.

Możliwości jest więcej, roll-upy umieścić możemy w każdym z naszych kilkudziesięciu obiektów, między innymi w holu w Centrum Rekreacyjno- Sportowym, w holu hali akrobatyczno – sportowej przy ul. Urszuli,  w holu hali koszykarskiej przy ul. Amelii, a także w hali lekkoatletycznej i tenisowej przy ul. Sulechowskiej; kilkumetrowe banery na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Sulechowskiej oraz na bandach boiska piłkarskiego, na Orliku przy Źródlanej.

Chętnie doradzimy, podpowiemy,  wsłuchując się w oczekiwania Klienta.

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń: 693341101

Do pobrania