14-lecie Centrum Rekreacyjno-Sportowego w Zielonej Górze

14 lat temu, powstało Centrum Rekreacyjno-Sportowego w Zielonej Górze.
Od otwarcia drzwi w 2010 roku, Centrum odwiedziło  3 761 292 klientów. To miejsce stało się nieodłącznym elementem codziennego życia wielu mieszkańców Zielonej Góry i okolic. CRS, to nie tylko basen czy hala sportowa, to prawdziwy kompleks, w którym każdy znajdzie coś dla siebie - od dzieci po seniorów, od amatorów po profesjonalistów.

W kursach nauki pływania wzięło udział aż 8500 osób, co świadczy o ogromnym zainteresowaniu i potrzebie kształcenia umiejętności pływackich wśród mieszkańców. Dodatkowo, program nauki pływania objął 14559 uczniów zielonogórskich szkół.

CRS to również arena wielu ważnych wydarzeń sportowych. W ciągu tych 14 lat hala sportowa CRS gościła kilkadziesiąt imprez o randze międzynarodowej i krajowej. To tutaj odbywały się zawody, które przyciągały uwagę fanów sportu z całego kraju, a nawet świata.

Ale CRS to nie tylko sport. To także miejsce, gdzie odbywa się wiele koncertów i wydarzeń kulturalnych, które wzbogacają życie kulturalne Zielonej Góry.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu CRS. Liczymy na to, że kolejne lata przyniosą jeszcze więcej sportowych emocji, edukacyjnych sukcesów i kulturalnych przeżyć. Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach w Centrum Rekreacyjno-Sportowym w Zielonej Górze!

Zapraszamy do odwiedzin i udziału w licznych wydarzeniach, które oferuje Centrum.