Skip to main content

Równo 15 lat temu swoją działalność rozpoczęło Centrum Rekreacyjno-Sportowe w Zielonej Górze.

Dziś z tej okazji odwiedził nas wiceprezydent Marek Kamiński. Był tort, loteria dla klientów basenu i mnóstwo życzeń.

Ten jubileusz to doskonała okazja dla małych podsumowań. Garść najważniejszych statystyk znajdziecie na grafice.

Dziękujemy, że od 15-lat jesteście z nami.